Policja zatrzymała syna gwiazdora disco polo. Daniel M. miał przy sobie narkotyki

Daniel M., syn znanego gwiazdora disco polo, znów ma problemy z prawem. Policja zatrzymała 28-latka za posiadanie narkotyków, które znaleziono w jego mieszkaniu.

Jak podaje serwis "Fakt", w niedzielę około godzinny 18.00 w mieszkaniu Daniela M. na osiedlu w Wasilkowie doszło do awantury. Daniel M. miał nie wpuścić do mieszkania żony, która jest w zaawansowanej ciąży. Ostatecznie na miejsce została wezwana policja.

19-letnia Ewelina M., żona Daniela M. będąca w zaawansowanej ciąży, wracała ze spotkania z przyjaciółmi. Kiedy stanęła pod drzwiami ich wspólnego mieszkania na nowym osiedlu w Wasilkowie (woj. podlaskie), okazało się, że są zamknięte. Pijany mąż nie chciał wpuścić jej do mieszkania. Potem zaczęła się szamotanina. Ktoś wezwał policję. - donosi tabloid.

Na miejscu okazało się, że policjanci musieli zatrzymać mężczyznę, bo w jego mieszkaniu znaleziono narkotyki, a dokładnie marihuanę. Funkcjonariusze wprowadzili go z mieszkania w kajdankach. 

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z podlaską policją. Aspirant Marcin Gawryluk potwierdził, że w Wasilikowie doszło do interwencji, w wyniku której został zatrzymany mężczyzna. Aresztowany miał w domu narkotyki. 

Daniel M. odcina się od świata

Daniel M. od czasu aresztowania nie odbiera telefonów. 28-latek zniknął również z mediów społecznościowych, jego konto na Facebooku zostało skasowane. Jego znany ojciec również w żaden sposób nie odniósł się do całej sprawy. 

Problemy z prawem Daniela M. 

Daniel M. już wcześniej miał kłopoty z prawem. W maju 2018 roku mężczyzna awanturował się w domu swojej narzeczonej. Wtedy również interweniowała policja, a przy Danielu M. znaleziono śladowe ilości marihuany. Syn muzyka został zatrzymany też w 2017 roku za agresywne zachowanie - wtedy Daniel M. był bardzo agresywny wobec policjantów i omal nie trafił do więzienia. 

AG

Zobacz wideo
Komentarze (119)
Policja zatrzymała syna znanego gwiazdora disco polo. Daniel M. miał przy sobie narkotyki
Zaloguj się
 • puzonik48

  Oceniono 108 razy 104

  Awanturował się z narzeczoną ,to znaczy przed ślubem ,co narzeczonej nie odstraszyło i dzielnie wstąpiła w związek małżeński :) Poczekamy na dalszą część telenoweli :)

 • elenem

  Oceniono 63 razy 55

  Synuś Martyniuka daje czadu ! :)
  Najpierw był slub za 1 mln a teraz będzie...huczny rozwód. Szybko.
  Tak to jest jak się dzieci kasą rozpieszcza.

 • gapcio2010

  Oceniono 50 razy 46

  Tak niedawno prymityw brał ślub i urządzono mu huczne wesele. Tak niedawno prymityw chwalił się młodziutką żoną i egzotycznym wyjazdem w podróż po ślubną. Tak niedawno tatuś ( również prymityw ale spokojniejszy) demonstrował prezent ślubny dla synka prymitywa - wypasione auto. A już teraz prymityw nie chce wpuścić żony do domu ? Jej wina, bo z pewnością widziały gały co brały i z pewnością była to wyłącznie kasaaaaaaa ! Jedno jest pewne: z gó...na tortu nie ukręcisz !

 • Gość: Alfa

  Oceniono 48 razy 44

  Trzeba było leszczykowi wesele za 5 milionów zrobić nie za 1 milion i bentleya kupić zamiast porsche

 • kuba161048

  Oceniono 38 razy 32

  A tak bardzo się kochali i tatuś kasą sypał .
  Tak wyglądają idole suwerena , ciekawe co teraz powie tvp- pis może pomroczność jasna lub coś ciekawszego. A swoją drogą to trzeba zapytać Kurskiego on ma doświadczenie w tych sprawach.

 • equino

  Oceniono 32 razy 28

  a z jakiego to powodu nie podacie, ze zatrzymano Daniela M. Syna znanego wokalisty dico polo Zenona Martyniuka... W przypadku wnuka p. Lecha Wałęsy nie macie z tym problemu....

 • Gość: Madame C

  Oceniono 34 razy 26

  Dziwię się dziewczynie. Jak można być taką kretynką. Jak już wpadła to należało wypiąć odwłok na takie dno, które jej dało popalić już w czasach narzeczeństwa. Przecież to " drobiowa księżniczka" dałaby radę wychować dziecko. Ale nie ....musi być "po bożemu" bo co ludzie powiedzą...Taka ciemnota w XXI wieku, w środku Europy. Szok. I żeby była jasność...nie współczuję tej żonie nawet grama. Widziały gały co brały. Widać dodatkowa kasa przesłoniła świat dokumentnie.

 • auxlux

  Oceniono 27 razy 23

  Ma szczęście Daniel, teraz za pierwsze pobicie nic mu nie grozi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX