To koniec małżeństwa Daniela M.? Usunął wszystkie zdjęcia z żoną, a potem pokazał jej rozmowy z innym mężczyzną

Czyżby Daniel M. uważał już swoje małżeństwo z Eweliną za skończone? Syn Zenka Martyniuka skasował z Instagrama wszystkie zdjęcia z żoną.

W październiku był huczny ślub, na którym bawiło się prawie 250 osób, później głośne rozstanie. Początek 2019 roku niewątpliwie należy do Daniela M., który toczy publiczną wojnę z żoną Eweliną.

Zobacz wideo

Daniel M. usunął zdjęcia z żoną

Pomimo tego, że małżonkowie, którzy spodziewają się córki Noemi, rozstali się, to na profilu syna Zenka Martyniuka dalej można było znaleźć ich wspólne zdjęcia. Aż do teraz, bo właśnie zostały usunięte. Co więcej, 29-latek na InstaStories wrzucił screeny rozmów swojej żony z mężczyzną. Niektórzy myśleli, że Ewelina pisała z mężem, jednak ten zdementował:

Słuchajcie, mam tego dość, to nie jest moja rozmowa z Eweliną, to jest jej rozmowa z niejakim Przemkiem - mówił w nagraniu.

Z ich wymiany zdań jednak niewiele możemy się dowiedzieć. Nie wiadomo, co oceniła jako "straszny koszmar", oraz co jej się podobało. Ciekawsza jest jednak druga część rozmowy. Mężczyzna nawiązał do wyznania Daniela M., który nazwał w jednym z komentarzy na Facebooku swoją żonę "nimfomanką". Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Oto treść rozmowy przyszłej mamy z tajemniczym Przemkiem:

Ewelina, rzeczywiście jesteś tą nimfomanką? - zapytał.
Nie wiem, o czym ty mówisz... - odpisała.
Już nie udawaj - zwrócił jej uwagę Przemek.
To ty jesteś nimfomanem! - zwróciła się do niego.

Screen rozmowy żony Daniela M. z tajemniczym mężczyznąScreen rozmowy żony Daniela M. z tajemniczym mężczyzną Screen z Instagram.com/ daniel.martyniuk

Jak widać Daniel M. nie ma zamiaru oszczędzić swojej żony, pomimo faktu, że ta wkrótce urodzi jego dziecko.

AW