Zenek Martyniuk zapłaci milion za wesele syna. Wiemy kiedy i gdzie odbędzie się ślub Daniela Martyniuka i jego wybranki!

Ślub króla disco polo odbędzie się jeszcze tej jesieni. Wśród gości nie zabraknie gwiazd ze świata muzyki. Co jeszcze wiadomo o przyjęciu?

Na ślubie dziecka się nie oszczędza - zwłaszcza jeśli ma się tylko jednego syna. Dobrze wie o tym Zenek Martyniuk, niekwestionowany król disco polo. Artysta od kilku lat jest zaliczany do grona najpopularniejszych i najlepiej opłacanych wykonawców w Polsce. Muzyk nie chwali się wystawnym życiem, ale tym razem postanowił jednak zrobić wyjątek. Jak dowiedział się ''Super Express", Martyniuk za ślub swojego jedynego syna Daniela zapłaci aż milion złotych!

Kiedy odbędzie się ślub syna Zenka Martyniuka?

Ceremonia ślubna Daniela Martyniuka i jego wybranki, Eweliny Golczyńskiej odbędzie się 6 października w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Następnie gości czeka dwudniowe wesele w hotelu Lipowy Most. Na przyjęcie zaproszono 250 osób. Poza rodziną i przyjaciółmi, na weselu pojawi się lider zespołu Weekend, Radek Liszewski oraz rodzeństwo Gwiazdowskich z zespołu Mig.

Na weselnym stole ma królować kuchnia włoska i...polska dziczyzna. Dziennikarze wyliczyli, że jedzenie na weselu i poprawinach, kapela, noclegi dla gości oraz inne niespodzianki będą kosztować 300 tysięcy złotych.

Kreacje i prezent z najwyższej półki

Suknie Eweliny Golczyńskiej i mamy pana młodego, Danuty Martyniuk powstają w pracowni krawieckiej Elwiry Horosz w Białymstoku. Daniel nadal szuka odpowiedniego garnituru i obrączek. Jak wyliczył ''Super Express" same kreacje weselne będę kosztowały 150 tysięcy złotych. 

Państwo młodych połączyła miłość do motoryzacji. Nikogo nie powinien więc dziwić wybór prezentu ślubnego. Nowożeńcy otrzymają od Zenka Martyniuka i jego żony mercedesa wartego 450 tysięcy złotych. Gdzie będą nim jeździć? Być może po Ameryce Południowej? To właśnie tam Daniel i Ewelina planują wybrać się w podróż poślubną.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Izabela Janachowska podpowiada, ile pieniędzy dać na wesele. Też tyle wkładacie do koperty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.