Zenek Martyniuk nagrał hit na Mundial 2018. To przeróbka jego największego przeboju. Uważajcie, bo wpada w ucho

Zenek Martyniuk dołączył do grona polskich artystów, którzy nagrali przebój na Mundial 2018. Przerobił swój hit "Przez twe oczy zielone".

To już kolejny hit na Mundial 2018, który ma zagrzewać Polaków do walki. Król disco polo, Zenek Martyniuk, wykorzystał do tego przebój zespołu Akcent "Przez twe oczy zielone" i zmienił słowa. "Przez emocje oszalałem" to jego propozycja, która ma spore szanse spodobać się polskim piłkarzom.

Zenek Martyniuk - hit na Mundial 2018

Piosenka szybko wpada w ucho. Tekst jest łatwy do zapamiętania, poza tym melodię kojarzy chyba większość Polaków, co już ułatwia jej drogę do stania się przebojem. Co więcej, król disco polo nagrał teledysk, w którym występuje w piłkarskim stroju.

Posłuchajcie i zobaczcie zresztą sami:

 

Na YouTubie pod utworem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Przeważają pozytywne opinie:

Zenuś nigdy nie zawodzi.

Od razu ta piosenka wpadła mi w ucho. Super przerobione! Pan Zenek nigdy nas nie zawodzi!!

I to się nazywa motywacja. Przy tej piosence nasi na pewno wygrają - czytamy.

Zenek Martyniuk i Mundial 2018

Zenek Martyniuk wie, co robi. Jego hit słyszeliśmy w szatni Polaków w 2016, kiedy to awansowaliśmy na Euro we Francji. Wideo ze śpiewającymi piłkarzami szybko stało się hitem. Wszystko wskazuje na to, że "Przez emocje oszalałem" może powtórzyć sukces - oczywiście, jeśli polska drużyna weźmie się w garść i pokona kolejnych rywali.

Hit na Mundial 2018

Oprócz Martyniuka hit na Mundial nagrali także m.in. Marian Lichtman (Kolejny HIT na Mundial. "Polska GOL! Zróbcie dla nas show. Hej, do przodu GO!"), Cleo, która tak jak Zenek przerobiła swój hit "Łowcy gwiazd" i tak powstał hit "Łowcy" oraz Siostry Godlewskie (Jest już pełna wersja piosenki na mundial sióstr Godlewskich. Burza wokół teledysku trwa. "Pluje na was totalnie").

Jak myślicie, spodoba się polskiej drużynie i Polakom?

AW

Więcej o: