Joanna Kulig zachwyciła na gali Critics Choice Awards. Aktorka stanęła bokiem i pokazała ciążowe krągłości

Joanna Kulig zjawiła się na gali Critics Choice Awards. Gwiazda filmu "Zimna wojna" zachwyciła minimalistyczną stylizacją i sporym ciążowym brzuszkiem.

Joanna Kulig wciąż przebywa w Hollywood, gdzie promuje film "Zimna wojna". Polka co jakiś czas pojawia się na branżowych imprezach, gdzie bawi się wśród największych, światowej sławy nazwisk. Niedawno Joanna była gościem na after party Złotych Globów, a w miniony weekend błyszczała na niebieskim dywanie podczas gali Critics Choice Awards.

Zobacz wideo

Joanna Kulig na gali Critics Choice Awards

Critics Choice Awards to nagrody dla najlepszych aktorów i filmów przyznawane przez Broadcast Critics Choice Awards. Wśród takich gwiazd jak Lady Gaga, Julia Robert i Richard Madden nie zabrakło Joanny Kulig.

Tym razem razem Kulig nie została uhonorowana żadną nagrodą, jednak prezentowała się wyjątkowo spektakularnie. Na tę okazję aktorka wybrała czarną sukienkę z krótkim rękawem i seksownym rozcięciem na nodze. Tradycyjnie Kulig postawiła na subtelny makijaż i proste ułożenie włosów.

Jednak największą uwagę przykuł ogromny ciążowy brzuszek Polki. Kiedy ta stanęła bokiem, wszyscy zobaczyli, że jej pociecha rośnie jak na drożdżach i chyba lada moment zjawi się na świecie!

Joanna Kulig na gali Critics Choice Awards ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Przypomnijmy, że to właśnie w Hollywood gwiazda chce urodzić swoje pierwsze dziecko.

ZOBACZ TEŻ:  Joanna Kulig nie będzie rodzić w Polsce. Na poród za granicą namawia ją inna polska aktorka

Jak Wam się podoba taka wersja Joanny? My jesteśmy pod wrażeniem. Ciąża zdecydowanie jej służy!

KS

Więcej o: