Weronika Rosati świętowała urodziny w towarzystwie Joanny Kulig. Pokazała ich wspólne zdjęcie i wygląda na to, że bawiły się świetnie

Weronika Rosati 9 stycznia obchodziła swoje 35. urodziny. Z tej okazji aktorka zorganizowała imprezę, a wśród zaproszonych gości pojawiła się między innymi Joanna Kulig.

Weronika Rosati przyszła na świat dokładnie 9 stycznia 1984 roku. Oznacza to, że w minioną środę aktorka obchodziła 35. urodziny. Obecnie Rosati przebywa w Los Angeles, dlatego swoją urodzinową imprezę zorganizowała właśnie tam. Na przyjęcie Weronika zaprosiła kilkoro bliskich przyjaciół, a relacją z tego wieczoru podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. 

Zobacz wideo

Weronika Rosati świętuje 35. urodziny

Jak się okazuje, na urodzinowej imprezie Weroniki pojawiła się między innymi Joanna Kulig. Ciężarna aktorka, która podbija obecnie Hollywood, zapozowała z Rosati oraz pozostałą częścią zaproszonych gości do wspólnego zdjęcia, którym Weronika pochwaliła się w sieci. 

To były super urodziny. Dziękuję, że świętowaliście ze mną - napisała pod fotografią Weronika.

Dodajmy, że Weronika była chyba jedyną osobą, która postawiła tego wieczoru na elegancki look. Gwiazda miała na sobie złotą, połyskującą suknię, do której dobrała gustowne sandały na obcasie. Goście natomiast pojawili się na przyjęciu w dość codziennych stylizacjach. Dominowało raczej płaskie obuwie oraz ciepłe odzienie wierzchnie.

 

DH