Karolina Korwin Piotrowska podsumowała dla PLOTEK.PL rok 2018 w show-biznesie. W sieci zawrzało, a gwiazdy dziękują

Karolina Korwin Piotrowska napisała dla PLOTEK.PL dwa artykuły, podsumowujące miniony rok w show-biznesie. Teksty spotkały się z ciepłym odbiorem zarówno Waszym, jak i gwiazd.

Karolina Korwin Piotrowska zna się na polskim podwórku show-biznesowym jak mało kto w tym kraju. Kiedy więc chcieliśmy rzetelnie podsumować miniony rok, od razu zwróciliśmy się do niej z prośbą o komentarz. Dziennikarka przygotowała dla nas dwa teksty: pierwszy dotyczył wpadek, które poza śmiechem, przyniosły nam też coś więcej, pewien istotny przekaz; drugi był podsumowaniem największych olśnień minionego roku. Oba teksty spotkały się z dużym odzewem. Mimo że internauci nie w każdej kwestii zgodzili się z opiniami dziennikarki, to ostatecznie artykuły zostały pozytywnie przyjęte przez czytelników. Głos w sprawie tekstów zabrały również i gwiazdy, o których Karolina wspomniała. 

Zobacz wideo

Korwin Piotrowska podsumowała rok w show-biznesie. Reakcje gwiazd 

Wśród tych osób znalazła się między innymi Anja Rubik, która zamieściła fragment tekstu na swoim InstaStory. Modelka podziękowała Karolinie za tekst, w którym to dziennikarka wspomniała o akcji #sexedpl i tym samym umieściła Anję na liście trzynastu olśnień 2018 roku. Ten sam artykuł Korwin Piotrowskiej udostępniła również Aleksandra Domańska. Na reakcję pokusił się także Kamil Nożyński, odtwórca głównej roli w serialu "Ślepnąc od świateł". Karolina określiła go mianem "odkrycia roku". Aktor zrepostował wpis dziennikarki na Instagramie. Kolejną z gwiazd, które odniosły się do tego tekstu, jest Michał Koterski.

 Nareszcie z Miśka stał się Michałem - pisała dziennikarka w artykule, nawiązując do roli aktora w filmie "7 uczuć".

Komentarz Koterskiego na temat słów Korwin-Piotrowskiej szybko pojawił się na jego InstaStory. Aktor zamieścił fragmenty wspomnianego artykułu i opatrzył je między innymi takimi wpisami: 

Takie towarzystwo i ja, to się porobiło. De Niro już dzwonił po porady - napisał. 
 

Spore zainteresowanie w sieci wzbudził także artykuł Korwin Piotrowskiej na temat zeszłorocznych wpadek gwiazd. Dziennikarka poruszyła tam temat m.in. ekologii, wspominając w tym miejscu o akcji Martyny Wojciechowskiej. Karolina "wręczyła jej" Anty Nobel roku za reklamowanie firmy, która produkuje wodę w plastikowych butelkach. O komentarz pokusiła się więc Kinga Rusin, jedna z najbardziej zaangażowanych w ekologię polskich gwiazd. 

Karolino, dziękuję za wsparcie dla moich starań. Cieszę się, że, tak jak piszesz, po raz pierwszy na taką skalę (!), rozgorzała w Polsce dyskusja na temat praw zwierząt i ekologii. Oby nie ustała i oby wynikały z niej same dobre rzeczy i zmiany zachowań, również tych konsumenckich. Wierzę, że warto budować wspólny front dla ważnych spraw. Warto, żeby w dyskusje włączały się osoby medialne i swoją postawą inspirowały innych - napisała Rusin w komentarzu pod wpisem Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Ten artykuł skomentowała również Weronika Rosati, o której Korwin-Piotrowska wspomniała w kontekście głośnego wywiadu aktorki dla magazynu "Gala". 

Boom! Dziękuję. Karolina jako jedna z niewielu osób, która przeczytała cały wywiad w magazynie "Gala", a nie przedruki na portalach - czytamy.
 

Karolina Korwin-Piotrowska zachwyca również czytelników

Jak wspomnieliśmy, teksty spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem również ze strony internautów. Czytelnicy swój zachwyt nad artykułami wyrazili zarówno na "Plotku", jak i w komentarzach na Instagramie dziennikarki. 

Tekst mądry i energetyczny, jak zawsze w punkt.
Po raz pierwszy w życiu z prawdziwą ciekawością przeczytałam artykuł na portalu plotkarskim. Jak widać, można. Rozrywkowo, a z sensem. Super pani Karolino!
Karolino dziękuję. Robisz kawał świetnej roboty, dzięki której jestem na bieżąco i nie muszę przebijać się przez internetową kloakę nic nie wartych wiadomości - piszą internauci.

Oba teksty stanowią subiektywną opinię dziennikarki. Szybko wywołały więc medialny szum. Dziennikarka bez najmniejszych skrupułów podsumowała miniony rok i to właśnie ta szczerość została doceniona przez czytelników, jak i gwiazdy, o których ta nie bała napisać się kilku mocniejszych słów. 

DH