Joanną Kulig zachwyciła się kolejna gwiazda. Natalie Portman po obejrzeniu "Zimnej wojny" zamieściła wpis na Instagramie

Natalie Portman obejrzała "Zimną wojnę" i podziela zachwyty nad filmem. Szczególne wrażenie zrobiła na niej rola Joanny Kulig.

"Zimna wojna" to absolutny fenomen w polskiej kinematografii ostatnich lat. Dawno nie mieliśmy filmu, o którym byłoby tak głośno na świecie. Obraz zgarnął już Złotą Palmę w Cannes, pięć Europejskich Nagród Filmowych zwanych "europejskimi Oscarami" i cztery nominacje do nagród BAFTA. Nic dziwnego, że wszyscy z niecierpliwością czekają na ogłoszenie nominacji do Oscara i liczą, że film zostanie doceniony także przez Akademię. Joanna Kulig od kilku tygodni promuje "Zimną wojnę" w Stanach i wywołuje koleje zachwyty. Do tej pory chwaliły ją już Julianne Moore i Juliette Binoche, a teraz do tego grona dołączyła kolejna gwiazda światowego formatu - Natalie Portman.

Joanna Kulig chwalona przez Natalie Portman

Zdobywczyni Oscara po obejrzeniu "Zimnej wojny" opublikowała na swoim InstaStory plakat filmu opatrzony pochlebnym komentarzem:

Ten film i ta aktorka są fantastyczni! @coldwarmovie @joannakulig_official

Natalie Portman zachwycona Joanną KuligNatalie Portman zachwycona Joanną Kulig Instagram.com/natalieportman/

Natalie Portman nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najbardziej znanych gwiazd amerykańskiego kina ma na koncie Oscara za główną rolę w "Czarnym Łabędziu" oraz dwie nominacje za role w filmach "Bliżej" i "Jackie". Pochwała z jej ust sporo znaczy.

WJ

Więcej o: