Wielka kłótnia o stylizację Kulig ze Złotych Globów. "Nie krytykujcie kobiety w ciąży" vs. "Kto ją tak uczesał?"

Skromna stylizacja Joanny Kulig z imprezy po Złotych Globach wywołała lawinę komentarzy.
Zobacz wideo

Joanna Kulig jest obecnie jedną z największych polskich gwiazd i aktorką, która rozwija skrzydła w Hollywood. Nic dziwnego, że jej postać wzbudza wielkie emocje. Nie spodziewaliśmy się jednak, jakie poruszenie wywoła stylizacja artystki, w której zaprezentowała się na after party rozdania Złotych Globów.

Stylizacja Joanny Kulig wywołała burze

Specjalnie na tę imprezę Joanna założyła sięgającą ziemi różową suknię ozdobioną cekinami. Kreacja podkreśliła mocno zaokrąglony brzuch aktorki. Uzupełnieniem stylizacji był delikatny makijaż i upięte włosy.

JOANNA KULIG NA ZŁOTYCH GLOBACH. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Okazuje się, że zdania na temat tej wersji Kulig są tak skrajne, jak tylko to możliwe. A komentarzy wciąż przybywa. Nie brakuje tych, którzy uważają, że aktorka wyglądała w tej sukni po prostu źle.

Lubię ją, ale w tej kiecce trochę jak ciocia-klocia...
Ja pytam, kto ją tak uczesał i umalował? Tragedia.
Gdyby założyła biustonosz, to wyglądałaby dużo korzystniej.
Ona nie potrafi dopasować kreacji do swojej figury. I efekt finalny jest, jaki jest.

Podobne słowa padły z ust Piotra Sałaty. Projektant w rozmowie z Plejadą wyznał, że stylizacje Kulig są zbyt ciężkie i zasugerował, że aktorka ma problem ze swoim dużym biustem. Na końcu dodał jednak, że "biorąc pod uwagę zaawansowaną ciążę aktorki", całokształt ocenia na plus. 

I tutaj warto wspomnieć o drugiej drużynie, która broni Joanny jak ognia. Wiele internautek uważa, że Joanny nie należy krytykować ze względu na jej wyjątkowy stan.

Nie każda wygląda jak modelka w ciąży. Szacunek dla niej, dla jej sukcesów i tego, że pomimo zaawansowanej ciąży pojawiła się tam, choć na pewno taki brzuch już ciąży.
Ale wy jesteście żałośni. Skoro wy tak pięknie robicie makijaże, to jej zróbcie. To kobieta w ciąży. Wszystko gra jak dla mnie. Wyglądała pięknie. Nie każda kobieta wygląda tak jak ona w ciąży.

Co o tym myślicie? My jesteśmy zdania, że jeżeli Joanna czuła się w tej stylizacji komfortowo, to wszystko gra!

Trzymamy kciuki za karierę i oczywiście szczęśliwe rozwiązanie! :)


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS