Martyna Wojciechowska pokazała drugą adoptowaną córkę. "Tatu stała się dla Kabuli adoptowaną siostrą"

Martyna Wojciechowska już w grudniu poinformowała, że adoptowała drugą dziewczynkę. Teraz wreszcie pokazała zdjęcie, na którym jest i Kabula i Tatu.

Martyna Wojciechowska w grudniu poinformowała, że adoptowała jeszcze jedną dziewczynkę z Tanzanii. Jednak dopiero teraz zdecydowała się pokazać Tatu (i Kabulę) na zdjęciu.

Martyna Wojciechowska ma dwie adoptowane córki - Kabulę i Tatu

Martyna Wojciechowska jakiś czas temu zaprosiła swoją adopcyjną córkę do Polski. Wtedy też Kabula zdradziła nieco więcej informacji o swojej adopcyjnej siostrze Tatu. Dzisiaj Wojciechowska pokazała pierwszy raz zdjęcia obu sióstr:

 

Dołączyła też wzruszający opis tego, jak to się w ogóle stało, że Tatu stała się częścią jej rodziny:

"Mamo, chciałabym mieć siostrę. Chciałabym żeby jeszcze jedna dziewczynka dostała taką szansę jak ja" - powiedziała mi Kabula ponad rok temu. I tak oto w naszym życiu pojawiała się Tatu, która stała się dla Kabuli adoptowaną siostrą, najlepszą przyjaciółką i moją kolejną podopieczną i córką - napisała Martyna Wojciechowska.

Na fotografii Kabula i Tatu pozują do zdjęcia na schodkach przed internatem w Tanzanii, gdzie mieszkają. Kabula w grudniu opowiadała o swojej siostrze:

Tatu jest młodsza ode mnie o 2 lata. Często ludzie na ulicy mówią, że wyglądamy jak bliźniaczki. Wszystko robimy razem. Możemy mieć nawet jedno mydło do mycia i będziemy się nim dzielić. To mój przyjaciel. Sprawia, że chcę skończyć szkołę w przyszłym roku i iść na studia.

Martyna Wojciechowska pokazała Tatu

Kabula i Tatu chorują na bielactwo. W szkole z internatem uczą się, jak w przyszłości zmieniać na lepsze życie innych osób cierpiących na albinizm w Tanzanii - napisała Martyna Wojciechowska o córkach.

Internauci nie mają wątpliwości, że to, co dla Kabuli i Tatu zrobiła Martyna Wojciechowska, to wspaniała rzecz:

To co robisz to MIŁOŚĆ, SZACUNEK I TOLERANCJA względem drugiego czlowieka ♥? Najwyższe wartości! - piszą w komentarzach pod zdjęciem.
Bije od ciebie dobro!

A my cieszymy się ze szczęścia dziewczynek i przyłączamy się do komentarzy internautów.

MAW

Więcej o: