Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko! Trzymała to w tajemnicy od miesięcy

Martyna Wojciechowska podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" przyznała się, że oprócz Kabuli adoptowała jeszcze jedną dziewczynkę - Tatu, która także pochodzi z Tanzanii.

Martyna Wojciechowska jakiś czas zaprosiła do Polski swoja adopcyjną córkę Kabulę, która pochodzi z Tanzanii i cierpi na albinizm. Historia chorej dziewczynki wzruszyła Polaków, którzy byli pełni podziwu dla podróżniczki, która uratowała Kabulę, dając jej szansę na lepszą przeszłość. Teraz okazuje się, że Wojciechowska adoptowała kolejną dziewczynkę. 

Martyna Wojciechowska ma dwie adoptowane córki 

Martyna Wojciechowska w rozmowie w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że oprócz biologicznej córki Marysi oraz adoptowanej Kabuli, ma jeszcze jedno adopcyjne dziecko. Podróżniczka na wizji wygadała się, że już na początku stycznia tego roku adoptowała Tatu, która tak jak Kabula urodziła się w Tanzanii.

Jakiś czas temu Kabula zwróciła się do mnie z prośbą, czy mogłaby mieć jeszcze jedną siostrę. I właśnie tak zaadoptowałam drugą dziewczynkę z Tanzanii  - powiedziała Wojciechowska. 

Kim jest druga adopcyjna córka Martyny Wojciechowskiej?

Martyna Wojciechowska dotychczas nie zdradziła, kim jest jej druga adopcja córka. Zrobiła to za nią Kabula, która podczas wywiadu przyznała: 

Tatu jest młodsza ode mnie o 2 lata. Często ludzie na ulicy mówią, że wyglądamy jak bliźniaczki. Wszystko robimy razem. Możemy mieć nawet jedno mydło do mycia i będziemy się nim dzielić. To mój przyjaciel. Sprawia, że chcę skończyć szkołę w przyszłym roku i iść na studia. 

Jak widać rodzina Wojciechowskiej ciągle się powiększa. Myślicie, że dziennikarka niebawem przedstawi nam również Tatu? 

AG 

Więcej o:
Komentarze (93)
Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko! Trzymała to w tajemnicy od miesięcy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • stach_79

  Oceniono 47 razy 41

  Nie jesteście w stanie okreslić co czuła widząc te albinosy, historie o Nich, na pewno nie jeden zmieniłby podejście do Świata i życia jak Ona gdyby wiedział co te dzieciaki przeżyly w Afryce! Nie macie prawa mówić!

 • Gość: Emi

  Oceniono 47 razy 37

  Jak możecie być tak okrutni? Tyle poświęcenia, bólu miejsc o których nie mamy pojęcia pokazała nam Martyna. Wolicie oglądać celebrytki, prezące się na ścianach, które nie zrobiły nic, poza pokazaniem kawałka pupy i piersi. Martyna wylała siódme poty, a więc brawo i szacunek.

 • jador67

  Oceniono 24 razy 24

  Są wspaniali udzie na świecie, wielki szacunek, chciałabym też móc coś zrobić dla drugiego człowieka, próbuję, ale wydaję mi się że to mało.

 • zteofilowa

  Oceniono 23 razy 23

  Oglądałem ten program. Robi wrazenie. I chociaz pewnie bym sobie poradził z tym finansowo do taka adopcja wydaje się ponad moje siły.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 23 razy 21

  Wiekszosci komentarzy czytac sie nie da, wyziera z bezwzglednosc i okrucienstwo.
  Ci wszyscy ktorzy palaja taka zajadloscia powinni pojechac I przyjrzec sie jak wyglada zyciu takich dzieci jezeli wogole dane im jest przeżyć.
  Może byście wtedy przyszli po rozum do głowy i nie wypisywali tak kompromitujacych was bzdur i cieszyli się że nie żyjecie gorzej od zwierząt!

 • ap.aries

  Oceniono 13 razy 13

  Najniższe ukłony, pani Martyno !

 • Gość: no i git

  Oceniono 14 razy 12

  powodzenia, nie wiem, czy to robi dla lansu, jak jej niektórzy zarzucają, ale z tego lansu wynika DOBRO, więc przestańcie pieprzyć,
  trzymam kciuki za te dziewczyny, za ich wykształcenie i dobre życie w swoim kraju,
  bo sprowadzanie ich tutaj, jak niektórzy sugerują (eee, co to za adopcja, niech weźmie do domu), nie miałoby sensu, różnice językowe i kulturowe są tak duże, że lepiej nie, pomagać na odległość, wspierać się i szanować - tak trzeba robić, brawo
  też bym coś takiego zrobiła, jakbym miała kasę, ale nie mam dochodowej pracy w telewizji, niestety

 • Gość: law

  Oceniono 5 razy 5

  Mówiąc o adopcji chce zachęcić innych do tego samego - i to bardzo pochwalam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX