Meghan Markle i księżna Kate na świątecznej mszy. Ich najnowsze zdjęcia rzuciły na ich konflikt nowe światło

Meghan Markle i księżna Kate mają konflikt? Ich najnowsze wspólne zdjęcia zdają się temu zaprzeczać.

Media nieustannie rozpisują się na temat konfliktu Meghan Markle z księżną Kate. Ponoć ukochana Harry'ego próbuje dyrygować innymi i podporządkowywać wszystkich sobie, co nie podoba się Middleton. Jakby tego było mało, księżne mają zupełnie inne charaktery i między nimi niejednokrotnie miało dojść do spięć.

Meghan Markle i księżna Kate mają konflikt?

Głośno spekuluje się, że Meghan i Kate pokłóciły się przed ślubem tej pierwszej, dokładnie podczas przymiarek kreacji małej Charlotte. Ponoć Markle powiedziała szwagierce coś, co doprowadziło tamtą do łez.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, od czego zaczął się konflikt Meghan i Kate. Pokłóciły się przez Charlotte. Zaskakujące doniesienia mediów

Jak jest naprawdę? To chyba wie tylko sama rodzina królewska. Jednak trzeba przyznać, że najnowsze zdjęcia księżnych zaskakują.

Meghan Markle i księżna Kate w drodze na świąteczną mszę

25 grudnia obie panie w towarzystwie swoich mężów zostały przyłapane przez fotoreporterów w drodze na uroczystą mszę w kościele św. Marii Magdaleny w hrabstwie Norfolk, gdzie święta co roku spędza królowa Elżbieta.

Meghan Markle i księżna Kate razem. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Szły razem ramię w ramię, wzajemnie się uśmiechając i gawędząc. Pozostaje więc pytanie... Gdzie ten konflikt? Chyba że panie robią dobrą minę do złej gry? Co myślicie?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>