Siostra Meghan Markle złożyła jej życzenia świąteczne. Nie zabrakło gorzkich słów: "Ranisz nas"

Samantha Markle, czyli siostra Meghan Markle, złożyła księżnej życzenia świąteczne. I to nie byle jakie. Miało być świątecznie, a wyszło tak jak zwykle.

Meghan Markle spędza święta ze swoim mężem księciem Harrym w Wielkiej Brytanii. Nie będą to jej pierwsze święta bez najbliższej rodziny, ale pierwsze, w czasie których będzie pełniła ważną publiczną funkcję księżnej Sussex. Samantha Markle, jej siostra, uznała, że to bardzo dobry moment, żeby złożyć życzenia świąteczne i przy okazji wbić szpilę tam, gdzie ma szansę najbardziej zaboleć.

Samantha Markle składa Meghan Markle życzenia świąteczne

- Droga Meg, to nie mają być formalne życzenia - napisała Samantha Markle we wstępie swojej kartki świątecznej, którą zaprezentowała na łamach brukowca "Mirror". Po takim wstępie wiadomo już, że dalej będzie tylko lepiej.

Święta to czas dla rodziny i wspomnień. Jak wiesz, tata próbuje się z tobą skontaktować i ranisz nas, unikając go. Życie jest krótkie, a wiesz przecież, że tata jest wspaniały. Proszę, daj mu radość w jego ostatnich latach, pokazując mu, że go kochasz. TERAZ. Proszę, przemyśl to.
Twoja siostra Samantha

Powiało grozą. Samantha Markle znana jest z tego, że wybrała specyficzny sposób komunikacji z własną siostrą Meghan Markle. Raczej do niej nie zadzwoni (może nie ma numeru telefonu?), pisze do niej o jakiś czas listy otwarte (i kartki z życzeniami) w brytyjskich brukowcach. Czy Meghan to w ogóle przeczyta, nie wiadomo. Jednak im bardziej próbuje odciąć się od "kontrowersyjnej" strony swojej rodziny, tym głośniejsze stają się apele jej siostry.

Siostra Meghan Markle - Samantha

Samantha Markle jest starsza od Meghan o 15 lat i od dłuższego czasu jest stałą bywalczynią redakcji brukowców, w których sprzedaje kolejne informacje na temat młodości i życia prywatnego Meghan. Kartka z życzeniami to tylko niewielka uszczypliwość.

Konflikt sióstr zaczął się prawdopodobnie, kiedy Meghan Markle opuściła rodzinny dom i trafiła do Hollywood, gdzie zrobiła karierę. Gdy zaczęła zarabiać pieniądze, Samantha Markle uznała, że nic nie ma z sukcesu siostry - zwłaszcza pod kątem finansowym. Meghan zerwała kontakty z Samanthą, a ta poszła ze wszystkim do mediów.

Więcej o:
Komentarze (36)
Siostra Meghan Markle złożyła jej życzenia świąteczne. Nie zabrakło gorzkich słów: "Ranisz nas"
Zaloguj się
 • Gość: Ada

  Oceniono 27 razy 19

  Po pierwsze, to nie jest jej rodzona siostra tylko przyrodnia, w dodatku 15 lat starsza, po drugie nigdy z nią nie mieszkała, więc Meghan nie mogła opuścić, jak to piszcie, rodzinnego domu. Jej jedyna rodzina, czyli mama jest razem z nią.
  Święta, a wy maglujecie urojenia zawistnej baby.

 • Gość: Ale rodzinka

  Oceniono 12 razy 12

  Niezła patologia.

 • j_stalin

  Oceniono 6 razy 4

  jprdl, moja siostra mi nic nie zyczyla na te swieta (jak zreszta od dawna) i gazeta o tym nie pisze. halo!

 • bacowa

  Oceniono 16 razy 4

  Jak zwykle rodzinka chce się wypromować (zarobić kasę) na krewnej do której do niedawna się nie przyznawała

  na Zachodzie od dawna obowiązuje zasada ,,kochajmy się jak bracia, targujmy się jak Żydzi''

  ja wyznaje zasadę że gdy dawna znajoma/-my przez dłuższy czas nie przyznawała/-ał się do mnie (mawiają że gdy chcesz stracić przyjaciela pożycz jemu pieniądze) zachowuje się do niej podobnie

  nie mam zwyczaju utrzymywać z kimś bliskich kontaktów gdy dana osoba tego sobie nie życzy

  co do tematu, ojciec, brat i przyrodnia siostra do niedawna utrzymywały z Meghan luźne kontakty i nagle zapałali do niej szaloną miłością (czytaj: poczuli kasę)

 • elenem

  Oceniono 4 razy 2

  Nie darzę Maghan sympatią.
  Jeśli jednak chodzi o tą sytuację rodzinną.... nie potępiam jej.
  Różnie to bywa z członkami rodziny, zwłaszcza z tymi którzy próbują ugrać coś finansowo.
  Ona nie ma obowiązku ! Godzenie się "na siłe" z ojcem to zły pomysł, widać ma powód.

 • Gość: Uiop

  Oceniono 4 razy 2

  Co to za siostra? Żadna. I jej chodzi tylko o pieniądze.

 • student_zebrak

  Oceniono 8 razy 2

  Dear Sam, get f. And Daddy too. Get life. Your own life.

 • Gość: 56 g

  0

  Pierdoly patologia

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 0

  Siostra uznała, ze jej się też coś nalezy i próbuje doić a Meghan postępowała w życiu odważnie i ma to co ma, czesto tak bywa w rodzinach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX