Siostra Meghan Markle wściekle ją atakuje. Już ją oskarża o śmierć ojca: ''Jeśli nasz ojciec umrze, to będzie twoja wina''

Meghan Markle nie ma najlepszych relacji z rodziną od strony ojca. Nie rozmawia od jakiegoś czasu z tatą, a jej przyrodnia siostra właśnie uznała, że to z jej powodu ich ojciec może niedługo umrzeć.

Przyrodnia siostra Meghan Markle, Samantha, bardzo niepochlebnie wyraża się o nowej księżnej na swoim profilu na Twitterze. Ostatnio uznała, że Meghan już ma krew ich ojca na swoich rękach.

Siostra Meghan Markle ją atakuje

Samantha Markle na Twitterze wrzuciła artykuł o Meghan i Harrym, którzy oddawali hołd pamięci Melsona Mandeli. Napisała nad linkiem:

A może oddasz hołd własnemu ojcu?! Miarka się przebrała. Zachowuj się humanitarnie, zachowuj się jak kobieta. Jeśli nasz ojciec umrze, to ty będziesz winna Meg.

Siostra Meghan Markle ją atakujeSiostra Meghan Markle ją atakuje https://twitter.com/sammymarkle64

To ostra reakcja, nie ma co ukrywać. Ich ojciec Thomas Markle niedawno udzielił dwóch wywiadów, z których wynika, że nie może w żaden sposób się skontaktować z księżną Meghan, a on myśli, że ona jest zastraszona. A bardzo ją kocha i chciałby się pogodzić. Jak widać jego starsza córka trzyma jego stronę i tylko dokłada do pieca

 

Żeby było ciekawiej, ''The Sun'' zachował też wpis, w którym siostra Meghan pokazuje zdjęcie byłej dziewczyny Harrye'go i prosto z mostu pisze, że to ją powinien poślubić książę:

Siostra Meghan Markle ją atakujeSiostra Meghan Markle ją atakuje https://twitter.com/sammymarkle64

To zwyczajnie przykre. Trudno znaleźć sensowny komentarz w takiej sprawie. Nie ma co ukrywać, relacje w tej rodzinie są ewidentnie toksyczne i trudno sobie wyobrazić, jak miałyby wyglądać ich kontakty z żoną księcia Harry'ego w poprawny sposób. Nie dziwi nas zbytnio, że na ślub zaproszono tylko mamę Meghan.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.