Co robiła rodzina Meghan, której nie zaproszono na ślub? Uzbrojony w nóż bratanek wylądował w klubie, ale najlepsza i tak była ciotka

Większej części rodziny Meghan Markle nie zaproszono na książęcy ślub. Co robili w tym czasie jej bliscy? Już wiemy.

Meghan Markle nie miała łatwo przed ślubem. Jej rodzina dostarczała jej coraz to nowych zmartwień. Przyrodni brat przed ceremonią napisał otwarty list to księcia Harry'ego, w którym ostrzegł go przed przyszłą żoną. Apelował również, by odwołać ślub, póki jeszcze nie jest za późno... Więcej przeczytacie w linku poniżej.

ZOBACZ: Królewski ślub odbędzie się w cieniu skandalu. Rodzina Meghan Markle daje jej kolejne powody do zmartwień

Większość jej rodziny nie została zaproszona na uroczystość zaślubin. Co robili jej krewni w tym czasie? Jak podaje "Daily Mail", Tyler Dooley, bratanek Meghan Markle przebywał w Londynie i postanowił zwrócić na siebie uwagę w dość nietypowy sposób. Mężczyzna, który zasłynął z prowadzenia plantacji marihuany, wybrał się do londyńskiego klubu. Ochroniarz zauważył, że miał przy sobie nóż. Zapytany, po co mu to narzędzie, odparł ponoć, że posłuchał ostrzeżeń swojego prezydenta i zacytował słowa Trumpa, który powiedział jakiś czas temu, że Londyn jest jak "strefa wojenna, w której krew leje się strumieniami". 

Naszą uwagę zwróciła także ciotka Meghan, która wraz z synem wybrała się do Burger Kinga. Kiedy opuścili restaurację fast food, na głowę założyli... papierowe korony. Wymowne, prawda?

Przypomnijmy, że tata Meghan również nie pojawił się na ślubie. Powodem były poważne problemy zdrowotne. Thomas Markle przed ślubem miał zawał i przeszedł operację wstawienia stentów.

Moja córka wyglądała przepięknie. Wydawała się bardzo szczęśliwa. Chciałbym tam być i życzę im całej mojej miłości i szczęścia - powiedział w rozmowie z TMZ.

JT

_____________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o:
Komentarze (27)
Co robiła rodzina Meghan Markle, której nie zaproszono na ślub? Najlepsza była ciotka w koronie z... Burger King!
Zaloguj się
 • yegua-ha

  Oceniono 27 razy 17

  Całkiem sympatyczny gest, te korony z burgera :-) obydwoje wyglądają jednak na dość daleką rodzinę Megan ;)

 • pt.nut

  Oceniono 19 razy 11

  O takiej “rodzince” uroczo spiewal Grzesiuk. Tylko tamta miala klase.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Też bym nie zaprosiła takich prostak ów

 • ukos

  Oceniono 13 razy 7

  Jako zagorzały republikanin mam w nosie całą tę nadętą hecę. Jedynie akceptując całym sercem, bez najmniejszych zastrzeżeń, republikańską zasadę "wolność, równość, braterstwo" trochę nieswojo czuję się z powodu niższego niż mój formalnoprawnego statusu tych wszystkich PODDANYCH królowej brytyjskiej, w tym wszystkich książąt, diuków, hrabiów i lordów, nie mówiąc już o zwykłym Brytolu. Jako OBYWATELE Rzeczpospolitej Polskiej (republiki) jesteśmy formalnoprawnie równi swojej głowie państwie, a ona (nawet tak marna jak Adrian) na mocy prawa międzynarodowego równa królowej brytyjskiej. My, OBYWATELE Rzeczpospolitej Polskiej (a także obywatele innych republik demokratycznych), jesteśmy więc formalnoprawnie równi królowej brytyjskiej, w przeciwieństwie do jej PODDANYCH. Muszę powiedzieć, że jest to dla mnie sytuacja niekomfortowa, ponieważ uważam, że nie ma żadnych racjonalnych powodów do wynoszenia mnie ponad jakiegoś brytyjskiego lorda, któremu nigdy tej niesprawiedliwej nierówności nie dam odczuć. To byłoby zachowanie bardzo niehonorowe.

 • hetty111

  Oceniono 7 razy 5

  Rodzina Niani Frani to przy nich klasa sama w sobie.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 16 razy 4

  Rodzina, rodzina, rodzina, ach rodzina.
  Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest,
  Lecz kiedy jej nima
  Samotnyś jak pies...trala lala la,trala la, trala la

 • Gość: leshido

  Oceniono 6 razy 0

  kiedy ludzie sie wreszcie obudzą i pogonią tych darmozjadów i pasożytów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX