Kamera zarejestrowała podczas Wimbledonu płaczącą Meghan Markle. Księżna nie potrafiła ukryć żalu

Meghan Markle wzruszyła się podczas Wimbledonu, kiedy okazało się, że jej przyjaciółka, Serena Williams, przegrała w Londynie finałowy pojedynek z Angelique Kerber.

W sobotę oczy fanów tenisa ziemnego skierowane były w stronę Wimbledonu. Pojedynek Angelique Kerber z Sereną Williams postanowiły oglądać na żywo Meghan Markle i księżna Kate. Obecność ukochanej Harry'ego na trybunach była czymś oczywistym. Serena jest w końcu bliską przyjaciółką Meghan. Przypomnijmy, że amerykańska tenisistka była honorowym gościem na ślubie Markle i Harry'ego.

Meghan Markle popłakała się na Wimbledonie

Jednak podczas meczu to Niemka polskiego pochodzenia okazała się lepsza. Kerber wygrała z Williams 6:3, 6:3. Wszystko wskazuje na to, że Meghan bardzo przeżyła przegraną swojej przyjaciółki. Kamera zarejestrowała księżną, która nagradza Serenę brawami i płacze.

Ten widok zaskoczył ludzi z całego świata. W końcu członkowie rodziny królewskiej znani są z tego, że nie okazują publicznie uczuć, a już na pewno nie łez. Wygląda jednak na to, że Meghan postanowiła dać upust swoim prawdziwym emocjom i nie przejmować się tym, co powiedzą inni.

Fani są dumni z Sereny Williams

Pomimo przegranej, fani Sereny są z niej bardzo dumni. W końcu Amerykanka była jeszcze niedawno na urlopie macierzyńskim i dopiero co wraca do formy. Sam udział w Wimbledonie był dla niej zwycięstwem. To dlatego po meczu uśmiechała się i dziękowała fanom za wsparcie.

KS