Siostra Meghan Markle skomentowała jej ciążę. Najpierw było miło, ale później wspomniała o ojcu. "Jeśli tak się stanie, nie będę zadowolona"

Kiedy Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka, zewsząd zaczęły spływać do nich gratulacje. Siotra Meghan Markle - Samantha Markle - również skorzystała z okazji.

Meghan Markle i Samantha Markle nie darzą się sympatią. Choć są przyrodnimi siostrami, panie nie utrzymują ze sobą właściwie żadnych kontaktów. Samantha jednak robi wszystko, aby również zaistnieć w medialnym świecie. Teraz skomentowała ciążę Meghan - w swoim stylu.

Samantha Markle komentuje ciążę Meghan Markle

Samantha Markle znana jest z tego, że chętnie opowiada brukowcom wszystkie szczegóły z życia Meghan i księcia Harry'ego oraz całej rodziny Markle. Tym razem rozmawiała z dziennikarzami "The Sun" i zaczęła od swojej refleksji na temat ciąży przyrodniej siostry:

To wszystko, co wydarzyło się w zeszłym roku, znika. Chcę, żeby Meghan była szczęśliwa i była spokojna. Wszyscy musimy myśleć pozytywnie.

A potem nie omieszkała wspomnieć o ojcu Meghan, którego oficjalnie nikt nie poinformował o ciąży córki:

Mam nadzieję - ze względu na dziecko, na całą rodzinę, świat i mojego tatę, że wykluczenie go z oświadczeń nie było celowe. Mam nadzieję, że w odpowiednim czasie zostanie poinformowany. Bo jeśli tak się nie stanie, nie będę zadowolona. A w najlepszym interesie dziecka jest formalne poinformowanie mojego ojca. Dziecko zmienia wszystko i łagodzi wszystkie spory. Mam nadzieję, że i w kwestii relacji między nami wszystkimi.

Te słowa pewnie nie ucieszyły Meghan. Z drugiej strony, nie od dziś wiadomo, że panie nie mają ze sobą najlepszych relacji.

Samantha Markle i Meghan Markle - konflikt między siostrami

Samantha Markle jest starsza od Meghan o 15 lat. Zgodnie z informacjami, które przez ostatnie miesiące sprzedawała do mediów, młoda Meghan zawsze była uśmiechnięta i lubiana przez wszystkich, kochała oboje swoich rodziców i nie miała z nimi konfliktów. Wszystko miało się zmienić, kiedy Meghan trafiła do Hollywood, które - podobno - ją zmieniło.

Gdy tylko serial "The Suits", w którym grała Meghan Markle, pochłonął ją całkowicie, początkująca aktorka zerwała kontakty z rodziną i przestała się odzywać. Jako jedyna z rodziny dobrze zarabiała, ale... nie dzieliła się swoimi pieniędzmi z potrzebującą siostrą, wychowującą trójkę dzieci.

Jednak słowa Samanthy trzeba brać z odpowiednio daleko posuniętą ostrożnością. Sama jej matka (pierwsza żona ojca Meghan i Samanthy) zwraca uwagę, że wszystko, co opowiada w mediach jej córka, to jedno wielkie kłamstwo. W ten sposób również chce się ogrzać w sławie słynnej i bogatej młodszej siostry - nie tylko wciąż udziela kolejnych wywiadów w mediach, lecz także planuje wydanie książki i udział w reality show. Podobnych zabiegów próbuje również ojciec Meghan, Thomas Markle.

MAW

Więcej o:
Komentarze (13)
Siostra Meghan Markle skomentowała jej ciążę
Zaloguj się
 • Gość: jaa

  Oceniono 34 razy 28

  Współczuję Meghan rodzinki. Banda idiotów z parciem na szkło, szukających okazji, żeby zaistnieć. 'Nie będę zadowolona..." - a kogóż to obchodzi?!

 • agak23

  Oceniono 18 razy 16

  Wcale się nie dziwię, że zerwała kontakty. Z matką jakoś wszystko jest poprawnie. A co do utrzymywania siostry z trójką dzieci, to powinno być obowiązkiem ojca dzieci.

 • minkat

  Oceniono 14 razy 12

  Dalej chce kasy i mysli, ze jak sie zacznie podlizywac to jej cos ze strony Meghan czy rodziny krilewskiej skapnie? bobo bluzganie i publiczne obrazanie siostry i jej meza najwyrazniej nie przynioslo zamierzonych efektow, ba, zadzialalo wrecz odwrotnie, sporo ludzi stwierdzilo, ze gdyby mialo taka rodzine to tez by zerwali z nia wszelkie kontakty...

 • Gość: gg

  Oceniono 7 razy 7

  Szpetna, stara pudernica czepiała się Meghan jak tylko ta zaczęła robić karierę w Hollywood i zarabiać w mln. Tak samo ją obsmarowywała jak teraz i wylewała żale, że przyrodnia siostra kasy jej nie daje. To teraz ją całkowicie krew zalewa z tej zawiści.

 • boo-boo

  Oceniono 4 razy 4

  W najlepszym interesie tego dziecka jest żeby ciocia i dziadek się od niego odpierwiastkowali.

 • minkat

  Oceniono 4 razy 2

  Tak w ogole to wlasna matka zerwala kontakt z ta kobieta, a jej corka ma papiery potwierdzajace, ze matka znecala sie nad nia jak byla dzieckiem. Z tego co pamietam(bo ta czesc rodziny nie ma parcia na szklo) matka wyrzucila dziewczyne z domu bo ona i ojczym sie nie rozumieli. Moim zdaniem bardzo zle swiadczy o rodzicu fakt, ze swoje dziecko potraktowal w ten sposob.

 • Gość: Graci

  Oceniono 22 razy -20

  Zarabiajac bardzo dobrze i nie majac rodziny, Meghan mogla pomoc siostrze wychowujacej trojke dzieci. Byla samolubna, siostra ma sluszny zal. Nie pochwalam zas obgadywania w mediach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX