Koterski i Kołakowska poszli w "Agencie" na wojnę? Misiek zabrał głos. "Tak właśnie wygląda nienawiść"

Ledwo poznaliśmy oficjalną listę uczestników programu "Agent-Gwiazdy 4", a już pojawiły się plotki o konflikcie między Michałem Koterskim a Violą Kołakowską. Aktor wydał właśnie oświadczenie.

Przyszłoroczna edycja "Agenta" zapowiada się wyjątkowo interesująco. Wszystko za sprawą głośnych nazwisk, które zdecydowały się na udział w topowym programie TVN. Kiedy jedni czekają na łzy Edyty Górniak, inni zacierają ręce na myśl o Krystynie Czubównej, która lata temu zniknęła z telewizji. Jednak nie od dziś wiadomo, że najlepszą formą promocji jest skandal. Jak dowiedział się "Fakt", na planie zdjęciowym miało dojść do ostrych tarć między Miśkiem KoterskimViolą Kołakowską.

Zobacz wideo
Ona poza kamerami opowiadała, że miała zagrać w filmie o Jamesie Bondzie i mogła zrobić wielką karierę na świecie. On to obśmiał i otwarcie stwierdził, że jej nie wierzy. Wtedy zaczęła się jatka - powiedział informator tabloidu.

ZOBACZ TEŻ: Mamy zdjęcia z planu nowego "Agenta"

Jeśli wierzyć gazecie, między aktorami wybuchła kłótnia, a w trakcie nagrań było czuć między nimi ogromne napięcie. Do sprawy postanowił odnieść się główny zainteresowany. Koterski zamieścił na swoim instagramowym profilu krótkie oświadczenie, w którym wyśmiał plotkę.

Właśnie dowiedziałem się z jednego z bardziej szanowanych portali plotkarskich o mojej wielkiej nienawiści z Violą Kołakowską podczas nagrań do programu "Agent". To właśnie tak ta nienawiść wyglądała jak na załączonym obrazku. Violka, ściskam Cię mocno, ty jędzo - (pisownia oryginalna - przyp. red.)
 

"Agent-Gwiazdy 4". Pełna lista uczestników

4. edycja programu "Agent-Gwiazdy" już wiosną zawita na antenę stacji TVN. Właśnie ujawniono, kto znalazł się na oficjalnej liście uczestników wyprawy na hiszpańską Fuerteventurę.

Na poszukiwanie agenta wraz z Kingą Rusin wyruszyło czternastu uczestników. Oto oni: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Mariola Gołota, Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Little Monster), Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Andrzej Gołota, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Misiek Koterski
oraz Wiktor Mrozik.

Będziecie oglądać?

AD