Koterski i Leszczak na pierwszym spacerze z synem. Pokazali wózek. Znamy jego cenę! Przy okazji zdradzili też imię dziecka

Misiek Koterski i Marcela Leszczak, wykorzystując w sobotę słoneczną pogodę, wybrali się z synem na swój pierwszy, rodzinny spacer.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak w sobotę wybrali się na pierwszy spacer z niedawno narodzonym dzieckiem. Swoją radością podzielili się na Instagramie. Oboje dodali urocze zdjęcia, pokazujące, jak bardzo dobrze czują się w nowej roli czyli w roli rodziców. Przy okazji w końcu zdradzili imię swojego syna, którego nazwali Fryderyk.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Para zaprezentowała również pierwszy wózek swojego dziecka. Jest to model Anex JACOB SPORT, powstały w wyniku współpracy marki Anex ze znanym, polskim projektantem, zwycięzcą programu "Project Runway", Jacobem. Cena takiego modelu zaczyna się od 2 999zł. Jest to wózek głęboko-spacerowy, przeznaczony dla osób, które poszukują połączenia funkcjonalności i nowoczesnego stylu.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak rodzicami zostali po raz pierwszy w połowie października tego roku. Oboje bardzo chętnie chwalą się zdjęciami swojego synka, Fryderyka. Widać, że rodzicielstwo zdecydowanie im służy!

AG