[TYLKO U NAS] Mamy zdjęcia z planu nowego "Agenta". Wśród uczestników... Edyta Górniak! A to wcale nie największe zaskoczenie

Ruszyły prace na planie czwartej edycji programu "Agent-Gwiazdy". W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Kingę Rusin i tu nie ma zaskoczenia. Wśród uczestników jednak jest sporo nazwisk, których absolutnie byśmy się nie spodziewali. Tylko u nas zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu hitowej produkcji TVN-u.
Uczestnicy 'Agent-Gwiazdy' Uczestnicy 'Agent-Gwiazdy' Plotek Exclusive

"Agent-Gwiazdy" - czwarta edycja wiosną

Zdjęcia do czwartej edycji programu "Agent-Gwiazdy" ruszyły pod koniec zeszłego tygodnia na Wyspach Kanaryjskich. Choć niektóre nazwiska uczestników programu przewijały się w mediach od kilku dni, to te najciekawsze pozostawały tajemnicą. Aż do teraz. Okazuje się, że oprócz LittleMooonster96, Violi Kołakowskiej, Damiana Kordasa i Andrzeja Gołoty w programie zobaczymy też Edytą Górniak! To spore zaskoczenie zważywszy na fakt, że wokalistka do tej pory nie żyła w przyjaznych stosunkach z Kingą Rusin, która przecież prowadzi "Agenta". 

Edyta Górniak
Plotek Exclusive

Edyta Górniak Edyta Górniak Plotek Exclusive

"Agent-Gwiazdy". Kogo jeszcze zobaczymy w programie?

Edyta Górniak to duże zaskoczenie, ale nie jedyne. Kogo jeszcze zobaczymy wiosną w programie? 

Michał Koterski Michał Koterski Plotek Exclusive

Misiek Koterski

Okazuje się, że do udziału w programie zaproszono też Miśka Koterskiego. Oprócz niego zobaczymy także Rafała Jonkisza, Aleksandra Dobę, Krystynę Czubównę (!) i Marię Sadowską, która do tej pory związana była raczej z TVP, gdzie zasiadała w fotelu jurorskim "The Voice of Poland". 

Agent-Gwiazdy - plan
Plotek Exclusive

Angelika Mucha LittleMooonster96 Angelika Mucha LittleMooonster96 Plotek Exclusive

Angelika Mucha (LittleMooonster96)

Plan programu "Agent-Gwiazdy"

Andrzej Gołota Andrzej Gołota Plotek Exclusive

Andrzej Gołota

Plan programu "Agent-Gwiazdy"

Agent-Gwiazdy Agent-Gwiazdy Plotek Exlusive

Na planie programu "Agent-Gwiazdy"

Agent-Gwiazdy
Plotek Exclusive

Więcej o: