Przygnębiona Selena Gomez zasłania się przed paparazzi. Rzeczywiście powraca do formy?

Selena Gomez zakończyła już leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Nadal stroni od mediów, lecz bardzo szybko została przyłapana przez paparazzi.

Selena Gomez ma za sobą naprawdę bardzo trudny okres. Gwiazda Disney'a otwarcie przyznała w mediach, że ma problemy ze zdrowiem. Przypomnijmy, że Selena cierpi na toczeń, przez co musiała poddać się zabiegowi przeszczepu nerki. Gwiazda wyznała również, że zmaga się z depresją. Pewien wpływ na zły stan zdrowia wokalistki z pewnością miały jej burzliwe relacje z Justinem Bieberem, a także i jego późniejsze obnoszenie się z miłością do Hailey. Ostatecznie Selena przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wówczas gwiazda wycofała się z życia publicznego i zniknęła nawet z social mediów.

Zobacz wideo

Selena Gomez przyłapana przez paparazzi

Selena Gomez zakończyła leczenie zaledwie kilka dni temu. Co ciekawe, tuż po opuszczeniu szpitala, wybrała się wraz z przyjaciółmi na narty. Zdjęcia z tego wyjazdu, które pojawiły się w sieci, sugerowały, że stan zdrowia gwiazdy uległ zdecydowanej poprawie. Niedawno wokalistka została także przyłapana przez paparazzi, gdy w towarzystwie koleżanki odbierała jedzenie na wynos. Jednak już na tych fotografiach ciężko doszukać się jakichkolwiek oznak radości u młodej gwiazdy. Selena zasłaniała twarz ręką i zdecydowanie nie była zadowolona z obecności fotoreporterów. 

Smutna Selana Gomez przyłapana przez paparazzi ZDJĘCIA >>>

Myślcie, że rzeczywiście powraca już do formy? A może nadal dochodzi do siebie po tym wszystkim, czego doświadczyła w ostatnim czasie?

DH

Więcej o: