Przygnębiona Selena Gomez zasłania się przed paparazzi. Rzeczywiście powraca do formy?

Selena Gomez zakończyła już leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Nadal stroni od mediów, lecz bardzo szybko została przyłapana przez paparazzi.

Selena Gomez ma za sobą naprawdę bardzo trudny okres. Gwiazda Disney'a otwarcie przyznała w mediach, że ma problemy ze zdrowiem. Przypomnijmy, że Selena cierpi na toczeń, przez co musiała poddać się zabiegowi przeszczepu nerki. Gwiazda wyznała również, że zmaga się z depresją. Pewien wpływ na zły stan zdrowia wokalistki z pewnością miały jej burzliwe relacje z Justinem Bieberem, a także i jego późniejsze obnoszenie się z miłością do Hailey. Ostatecznie Selena przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wówczas gwiazda wycofała się z życia publicznego i zniknęła nawet z social mediów.

Zobacz wideo

Selena Gomez przyłapana przez paparazzi

Selena Gomez zakończyła leczenie zaledwie kilka dni temu. Co ciekawe, tuż po opuszczeniu szpitala, wybrała się wraz z przyjaciółmi na narty. Zdjęcia z tego wyjazdu, które pojawiły się w sieci, sugerowały, że stan zdrowia gwiazdy uległ zdecydowanej poprawie. Niedawno wokalistka została także przyłapana przez paparazzi, gdy w towarzystwie koleżanki odbierała jedzenie na wynos. Jednak już na tych fotografiach ciężko doszukać się jakichkolwiek oznak radości u młodej gwiazdy. Selena zasłaniała twarz ręką i zdecydowanie nie była zadowolona z obecności fotoreporterów. 

Smutna Selana Gomez przyłapana przez paparazzi ZDJĘCIA >>>

Myślcie, że rzeczywiście powraca już do formy? A może nadal dochodzi do siebie po tym wszystkim, czego doświadczyła w ostatnim czasie?

DH

Więcej o:
Komentarze (27)
Przygnębiona Selena Gomez zasłania się przed paparazzi. Rzeczywiście powraca do formy?
Zaloguj się
 • Gość: Ad

  Oceniono 24 razy 22

  Co za hieny z tych paparazzi. Jak można ludzi traktować jak zwierzęta w klatce?

 • Gość: ja

  Oceniono 21 razy 19

  Biedna dziewczyna :(

 • Gość: KLARA

  Oceniono 12 razy 8

  A może dalibyście spokój dziewczynie?Depresja to straszna choroba..chorują tylko osoby bardzo wrażliwe..To e nie pomaga,normalny człowiek,daje takiej osobie wsparcie,ona teraz bardzo tego potrzebuje!A te pie*dolone hieny robią wszystko,żeby dziewczyna odebrała sobie życie!W tedy,TMZty Pudle,Plotki i inne podłe portale będą miały klikalność!Ech,ludzie,gdzie macie to,co was odróżnia od zwierząt,CZŁOWIECZEŃSTWO??

 • Gość: Marta

  Oceniono 7 razy 7

  Jest mi za was wstyd. Ktos ma powazna operacje, po czym sie zalamuje a wy bezczelnie wplataxie w to jakas plote z bieberem. Obrzydliwe.

 • Gość: Ada

  Oceniono 6 razy 6

  Nie życzę nikomu z Was aby znaleźli się na jej miejscu...Dziewczyna jest ciężko chora,do tego dopadła ją depresją.Jest jej z pewnością niesamowicie ciężko a co niektórzy jeszcze ja obrażają z powodu wyglądu. To napewno wpływ leków jakie bierze na depresje, znam to.Jak można być tak pustym, przykre co się z wami stało...czasami wstyd mi za to, że jestem człowiekiem.....

 • Gość: Sel

  Oceniono 6 razy 6

  Skoro jest w złym stanie i skoro się zasłania tzn, że niewskazane jest atakowanie jej na każdym kroku!!! Ludzie, wiem jakie są czasy, liczą się tylko wyświetlenia itp., ale chociaż w tym przypadku dajcie już spokoj!!

 • Gość: Halinka

  Oceniono 6 razy 6

  Nie da sie tak od razu po czyms takim wrocic do formy. Dajcie jej spokoj.

 • Gość: Dr

  Oceniono 6 razy 4

  Po transplantacji kazdy dzien to jak forma zycia takze niech sie cieszy ze jest jak jest

 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy 3

  Trzymam za nią kciuki. Naprawdę zasługuje na spokój i prywatność. Z całego serca życzę Selenie żeby najgorszy czas już minął.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX