Selena Gomez w końcu wyleczyła się z miłości do Biebera? "Już o nim nie mówi, a jej znajomi wiedzą, by o nim nie wspominać"

Selena Gomez po wielu traumatycznych przeżyciach w końcu powraca do pełni zdrowia. Czy wpływ na to miała głównie ostatnia sprzeczka młodych małżonków, Hailey i Justina?

Powszechnie wiadomo, że Selena Gomez ma za sobą tragiczne przejścia. Młoda gwiazda dopiero całkiem niedawno opuściła szpital psychiatryczny, w którym to znalazła się ze względu na miłosne rewolucje jej byłego partnera, Justina Biebera. Artysta bowiem poślubił piękną modelkę Hailey Baldwin, co z pewnością stanowiło ogromny cios dla Seleny, która przez lata związana była z muzykiem. Wokalistka przeszła załamanie nerwowe, gdyż jak wiadomo byli już kochankowie mają za sobą bardzo burzliwy związek. Wiele razy rozchodzili się, a potem do siebie wracali. Jednak jak donoszą teraz bliscy znajomi artystki, Selena w końcu zaczyna odzyskiwać chęci do życia, a Justin odszedł już w całkowite zapomnienie. 

Zobacz wideo

Selena Gomez wyleczyła się z miłości do Biebera

Ku uciesze wielu fanów, okazuje się, że Selena w końcu powraca do pełni zdrowia. Mimo, iż Justin w pewnym stopniu zawsze już obecny będzie w jej sercu, to ona pragnie teraz ułożyć swoją przyszłość bez niego. 

Czuje się tak, jakby w końcu poszła do przodu po latach walki ze złamanym z jego powodu sercem. Już o nim nie mówi, a jej znajomi wiedzą, by o nim nie wspominać. Selena czuje się tak, jakby zajęło jej to lata, nie chce już patrzeć wstecz i nie chce, by ktokolwiek jej o nim przypominał - cytuje osobę z bliskiego otoczenia Seleny serwis Page Six.

Kłótnie Justina i Hailey pomagają Selenie?

Niedawno media obiegła również informacja, że w małżeństwie Justina i Hailey nie dzieje się tak dobrze, jak wielu mogłoby się to wydawać. Między małżonkami doszło do sporej sprzeczki, a co więcej, poszło w niej o Selenę. Justinowi nie spodobał się fakt, iż Hailey uczęszcza do tego samego studia yogi, w którym ćwiczy również Gomez. Muzyk nie chce, by na siłowni doszło do spotkania jego byłej już dziewczyny z obecną małżonką. To wówczas kłótnia Hailey i Justina sięgnęła tego stopnia, iż Bieber nie wytrzymał i opuścił kawiarnię, zostawiając ukochaną samotnie przy stoliku. Wnioskując po zachowaniu muzyka, możemy domyślać się, iż Justin nadal ciepło myśli o Selenie.

Czy doniesienia o sprzeczce młodych małżonków wpłynęły na to, iż Selena poczuła się lepiej? Być może tak właśnie było. Skoro bowiem informacje na temat ślubu Hailey i Biebera tak nią wstrząsnęły, to do pełni zdrowia gwiazdę może doprowadzić jedynie rozwód tej pary. 

DH