Chałturka Lewandowskiej i Wojewódzkiego w centrum handlowym. Ania w modnej stylizacji... za 2500 złotych

Anna Lewandowska pojawiła się na otwarciu sklepu jednej z marek telefonów komórkowych. Na evencie obecny był także Kuba Wojewódzki. Jak wyglądali?

Anna Lewandowska rzadko widywana jest na warszawskich salonach. W minioną niedzielę zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się na evencie promocyjnym marki Huawei, której to całkiem niedawno została twarzą, podobnie jak i jej mąż, Robert Lewandowski. Podczas wydarzenia w warszawskim centrum handlowym Arkadia towarzyszył jej także Kuba Wojewódzki. Samozwańczy "król TVN-u" nie opuszczał gwiazdy na krok. Wyglądają na zaprzyjaźnionych? 

Lewandowska i Wojewódzki na otwarciu sklepu - jak wyglądali? 

Anna Lewandowska postawiła na stylowy garnitur w kolorze butelkowej zieleni od marki Bohoboco, do którego dobrała klasyczny, czarny top. Stylizacja, choć prosta, nie należy do najtańszych. Cena marynarki to bowiem 1590 zł, spodni natomiast 990 zł. Elegancką stylizację Lewej uzupełniły także skórzane botki na obcasie. Gwiazda postawiła na  naturalny, subtelny makijaż, a delikatnie pofalowane włosy spięła w kucyk. Lewandowska na spotkaniu z fanami prezentowała się więc szykownie i z gracją, co było jednak zupełnym przeciwieństwem do stylizacji Kuby.

Wojewódzki tymczasem nie "wystroił się" wcale. Zobaczyliśmy go w jego zwyczajowym zestawie: koszula + jeansy + kolorowe skarpetki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kto prezentował się jednak lepiej? 

DH