Internauci spekulują na temat ciąży Anny Lewandowskiej, a ta odpowiada im jednym zdjęciem. "Chyba się pani przejęła"

Anna Lewandowska rozbudziła wyobraźnie fanów, gdy pokazała się w sukience, która leżała na niej dość niekorzystnie. Fani dopytywali Anię o drugą ciążę, a ona urwała te spekulacje jednym zdjęciem.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Profil trenerki na Instagramie obserwuje już ponad dwa miliony użytkowników. Z tego też względu każdy nowy wpis, zamieszczony przez Lewą w sieci, jest następnie głośno komentowany w mediach. Jednak jej ostatnie zdjęcie wzbudziło taki szał, jakiego już dawno nie doświadczyliśmy. Ania pochwaliła się na Instagramie fotografią z dorocznej imprezy gwiazdkowej Bayernu Monachium. Gwiazda na uroczystości miała na sobie czerwoną sukienkę, która w jednej chwili wywołała spore spekulacje internautów na temat jej drugiej ciąży

Anna Lewandowska po raz drugi zostanie mamą?

Anna Lewandowska z racji na liczne zapytania fanów postanowiła udzielić im w tej kwestii jednoznacznej odpowiedzi. 

Nie. Wiem, wiem, rzadko noszę sukienki oversize - napisała.

To jednak nie wszystko. Aby stanowczo zdementować doniesienia na temat swojej rzekomej ciąży, Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem prosto z sali treningowej, na którym wyraźnie podkreślony został jej płaski brzuch. Zauważyli to również obserwatorzy Lewej.

Dobrze, że wstawiłaś takie zdjęcie, bo te komentarze pod ostatnim były żałosne.
Masakra, jak jedno ułożenie sukienki może okazać się 5. miesiącem ciąży.
Chyba przejęła się Pani tą ciążą, bo od razu taka fotka - piszą internauci.
 

Myślicie, że Anna i Robert Lewandowscy zdecydują się w przyszłości na jeszcze jedno dziecko, a Klara będzie miała młodsze rodzeństwo?

DH