Lewandowska w "DD TVN" o trudnych chwilach w życiu. "Odczułam to zwłaszcza po mundialu"

Anna Lewandowska opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o hejcie. Trenerka przyznała, że najbardziej obraźliwe komentarze otrzymała po mundialu.

Gwiazdy od lat walczą z hejtem. Internauci, sądząc, że są anonimowi w sieci, często nie szczędzą ostrych słów popularnym osobom. A to ktoś jest za gruby, a to za chudy, a to za brzydki. Ale hejt dotyka też "zwykłych" ludzi. O tym niesprawiedliwym zjawisku opowiadała w piątkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" Anna Lewandowska.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska o hejcie

Trenerka wyznała, że nie zamierza stać z boku i będzie walczyć z osobami, które w obraźliwy sposób komentują innych.

Teraz czuję potrzebę zawalczenia. Będę ruszała z kampanią w przyszłym roku. Uważam, że trzeba rozgraniczyć komentowanie, konstruktywną krytykę od hejtu. Ja mówię o prawdziwym hejcie. Zmaga się z tym wiele osób, codziennie, w pracy, w szkole. Jeśli nasze dzieci mają brać wzór, powiedzieć "stop, ja nie hejtuję", to trzeba z tym mocniej ruszyć. Nazwać to po imieniu. Koniec z mową nienawiści, trzeba to zminimalizować. Działamy z moim mężem, będziemy chcieli w tej kampanii coś dobrego zrobić.

Ania spotyka się z obelgami każdego dnia. Przyznała jednak z ogromnym smutkiem, że największy hejt odczuła po mundialu, kiedy polska reprezentacja odpadła z Mistrzostw Świata. Wtedy najbardziej oberwało się Robertowi Lewandowskiemu i jej.

Kiedy najbardziej odczułaś hejt? - zapytała dziennikarka.
Myślę, że sytuacja po mundialu. Komentarze dotyczyły też mnie.

Z hejtem w sieci walczy coraz więcej gwiazd. Do tego grona zalicza się m.in Joanna Koroniewska, Tamara Arciuch, Karolina Korwin-Piotrowska i Ewa Chodakowska. Mamy nadzieję, że obraźliwych komentarzy będzie w internecie coraz mniej.

Cały wywiad z "DD TVN" możecie zobaczyć TUTAJ.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS