Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Jej ostatnia stylizacja dała fanom do myślenia

Anna i Robert Lewandowscy wzięli udział w dorocznej imprezie gwiazdkowej Bayernu Monachium. Trenerka postawiła na luźną kreację, a internauci na jej instagramowym profilu dopytują: czyżby ciąża?
Zobacz wideo

Anna i Robert Lewandowscy wielokrotnie podkreślali w wywiadach, że Klara nie będzie jedynaczką. Obydwoje są zgodni, że w bliżej nieokreślonej przyszłości chcą się starać o kolejne dziecko.

Mam nadzieję, że Klara będzie miała rodzeństwo. Nie wiem kiedy, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże - mówił piłkarz w wywiadzie opublikowanym na blogu żony.

Gdy na imprezie gwiazdkowej Bayernu Monachium trenerka zaprezentowała się w luźnej sukience, a jej brzuch wydawał się nieco większy niż zwykle, internauci zaczęli dopytywać, czy para już spodziewa się drugiego dziecka.

ANNA LEWANDOWSKA W LUŹNEJ SUKIENCE - ZDJĘCIA >>>

Anna Lewandowska w ciąży?

Anna Lewandowska wyglądała pięknie w welurowej sukience oversize w kolorze bordo. Trzeba przyznać, że to nietypowa jak na nią stylizacja, bo trenerka zazwyczaj wybiera przylegające do ciała sukienki, które podkreślają jej wysportowaną sylwetkę. Luźna kreacja i niekorzystne ujęcie, na którym brzuch wydawał się powiększony - to wystarczyło, żeby internauci zaczęli dopytywać Lewandowską o drugą ciążę:

Czyżby Klarcia niedługo powitała na świecie braciszka lub siostrzyczkę?
Wygląda na to, że będzie rodzeństwo.
Brzuch ciążowy?

Na ostatni z tych komentarzy Anna Lewandowska odpowiedziała i nie pozostawiła wątpliwości: Klara jeszcze będzie musiała poczekać na rodzeństwo.

Anna Lewandowska dementuje plotki o ciążyAnna Lewandowska dementuje plotki o ciąży Instagram.com/annalewandowskahpba/

WJ