"Rolnik szuka żony". Widzowie są pewni, że Agata jest w ciąży. Dowodem ma być szczegół z ostatniego odcinka

"Rolnik szuka żony". Od pewnego czasu w mediach krąży informacja, że Agata już wcześniej znała się z Łukaszem i jest z nim w ciąży. Jej zachowanie w ostatnim odcinku podkręciło tylko te plotki.
Zobacz wideo

Emocje wokół związku Agaty i Łukasza nie opadają. Rolnik już od pierwszego spotkania w programie "Rolnik szuka żony" wiedział, że ją wybierze i nie ukrywał, że się w niej zakochał. Ich relacja rozwijała się w szalonym tempie, co zrodziło wśród widzów teorię, że  znali się już wcześniej.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Łukasz oświadczył się Agacie w gondoli. "Jesteś tego pewien?"

"Rolnik szuka żony". Agata jednak jest w ciąży?

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Internauci pod każdym postem, który dotyczy Łukasza i Agaty, piszą, że mają dosyć tej "szopki". Nie wierzą, że w ciągu kilku dni nagrań mogła między nimi narodzić się tak silna więź i pojawić uczucie miłości - o czym tak chętnie mówią.

Szopka nie z tej ziemi. Wszystko ustawione.
Słaba gra aktorska. Najgorsza para ze wszystkich edycji - piszą na profilach programu w mediach społecznościowych.

W internecie pojawiły się także informacje, że Agata już w programie była w ciąży. Te domysły przybierały na sile, bo zakochani bardzo szybko zaczęli rozmawiać o dzieciach i mówili, że marzą o tym, by zostać rodzicami. W ostatnim odcinku kobieta nawiązała do ciąży i pytała się rolnika, czy będzie ją karmił, gdy będzie miała ciążowe zachcianki. Poza tym widzowie zwrócili uwagę, że gdy popijali szampana z okazji swoich zaręczyn, Agata jedynie zwilżyła usta i z jej lampki nic nie ubywało. My także zwróciliśmy na ten szczegół uwagę.

Nawet łyka z tego kieliszka nie wzięła! Alkohole w ciąży szkodzą!
Czy ktoś z was zauważył, że za każdym razem, gdy Agata piła szampana, to albo ją kamerowali tyłem, albo w oddali i nic z tego szampana nie ubywało? - zwracają uwagę.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Przypuszczają też, że w następnym odcinku zakochani ogłoszą informację o tym, że spodziewają się dziecka. Myślicie, że rzeczywiście Agata już w trakcie programu była w ciąży? Jakie macie odczucia?

AW