Wyznanie syna Willa Smitha zaskoczyło wszystkich. Spotyka się ze znanym raperem?! "Nie chciał, abym to mówił"

Jaden Smith i Tyler, The Creator są parą? Młody raper wzbudził swoim wyznaniem sporo zamieszania, a rzekomy chłopak nazywa go teraz "szaleńcem".

Jaden Smith lubi prowokować, jednak jego ostatnie wyznanie mogło zaskoczyć nawet jego fanów. Syn Willa Smitha ogłosił światu że ma chłopaka. Co więcej, wybrankiem jego serca jest Tyler, The Creator, 27-letni amerykański raper. Czy to rzeczywiście prawda? 

Jaden Smith i Tyler, The Creator są razem? 

Jaden cieszy się coraz większym uznaniem w branży amerykańskiego hip-hopu. Młody muzyk w miniony weekend miał okazję wystąpić na Camp Flog Gnaw Carnival w Los Angeles. To wydarzenie z pewnością pozostanie na długo zapamiętane, gdyż Jaden podczas swojego koncertu wyznał na scenie, iż ma chłopaka, a jest nim już wcześniej wspomniany Tyler, The Creator.

Chcę tylko powiedzieć, że Tyler, The Creator jest najlepszym przyjacielem na świecie. Kocham go tak bardzo, że chcę Wam coś powiedzieć. Tyler nie chciał, abym to mówił, ale muszę: Tyler jest moim piep***nym chłopakiem - wyznał syn Willa Smitha. 

Dodajmy, że Tyler, The Creator był największą gwiazdą tego wieczoru. Jak donoszą zagraniczne media, starszy kolega Smitha miał zanegować te informacje, będąc wówczas pod sceną. Idealnie widać to na poniższym nagraniu.

 

Jaden postanowił jednak zaskoczyć swoich fanów jeszcze bardziej i zamieścił na Twitterze wpis, w którym to ponownie potwierdził związek z gwiazdą amerykańskiego hip-hopu.Ten natomiast w odpowiedzi na jego post nazwał go "szaleńcem".  

Jaden Smith, Tyler, The CreatorJaden Smith, Tyler, The Creator Twitter

Znajomi Smitha w rozmowie z magazynem "People" stwierdzili, że całe to zamieszanie to po prostu jeden wielki żart ze strony młodego rapera. Jaden do tej pory nie mówił zbyt wiele o swojej orientacji, ale wiadome jest, że jeszcze kilka lat temu spotykał się m.in.z modelką Sarah Snyder czy aktorką Odessą Adlon. Inaczej sprawa ta wygląda w przypadku Tylera, The Creatora. Zagraniczne portale plotkarskie donoszą bowiem, iż na swojej ostatniej płycie muzyk przyznaje się do bycia homoseksualistą.

Całuję się z białymi chłopakami od 2004 roku - rapuje w piosence “I Ain't Got Time!”. 

Informacje te nie zostały jednak potwierdzone. Czy rzeczywiście więc Tyler, The Creator jest w związku z synem Willa Smitha, a może to jedynie żart? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: