Książę Harry pierwszy raz o tym, że zostanie ojcem. Był naprawdę poruszony

Meghan Markle jest w ciąży, a książę Harry pierwszy raz zabrał głos w tej sprawie. Podczas wystąpienia było widać jego zdenerwowanie.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się pierwszego dziecka. Tę informację Pałac Kensington podał, kiedy przyszli rodzice pojechali z oficjalną wizytą do Australii. To właśnie tam książę Harry pierwszy raz zabrał głos w sprawie ciąży Meghan. 

Meghan Markle urodzi pierwsze dziecko 

Podczas przemówienia na przyjęciu zorganizowanym przez Gubernatora Generalnego w Admiralty House w Sydney, książę Harry po raz pierwszy otwarcie mówił o ciąży Meghan Markle. Przemówienie zaczął od żartów na temat pogody i jedzenia, jednak w pewnym momencie poruszył temat ciąży Meghan Markle. Widać, że mówienie o tym nie było dla Harry'ego łatwe - w końcu to bardzo emocjonujący temat. 

Naprawdę nie mogliśmy wymyślić lepszego miejsca, w którym można by ogłosić nadchodzące narodziny dziecka, czy to chłopca, czy dziewczynki - powiedział zestresowany książę Harry, któremu słowa nie przychodziły w tym momencie z łatwością. 

Meghan Markle cały czas w wielkim skupieniu słuchała przemówienia. Była wpatrzona w księcia Harry'ego. Widać, że była z niego bardzo dumna.

AG  

Więcej o:
Komentarze (18)
Książę Harry pierwszy raz o tym, że zostanie ojcem. Był naprawdę poruszony
Zaloguj się
 • Gość: Mara

  Oceniono 20 razy 12

  Co to za chamy dają komentarze w stylu a jak urodzi sie murzyn..może nie jesteś wart stanąć przy murzynie baranie jeden z drugim że anonimowo to można ludzi opluwać bezkarnie?Kto dał WAM prawo ? Poszperajcie w swoich życiorysach barany...

 • Gość: dd

  Oceniono 12 razy 10

  Harry będzie bardzo dobrym ojcem widać,ze lubi dzieci

 • Gość: Józek

  Oceniono 5 razy 3

  Myślę, że mimo wychowania na królewskim dworze, wiedział skąd się dzieci biorą.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 1

  Rzygam juz Harrym i Meghan. Wyskakuja z lodowki. O Kate i Williamie jakos bylo mniej artykulow. A o nich jest kilka codziennie. Poza tym ta aktorecza jeszcze pokaze jaka jest, kiedy urodzi pierwsze dziecko. Wie jak sie ustawic

 • ob1canob

  Oceniono 10 razy 0

  Gady

 • Bob Bob

  Oceniono 4 razy -2

  A gdyby tak było w przypadku zakupu pasującej do plakatu oprawy oświetleniowe w przypadku gdy podatnik nie tylko wśród których jest to bardzo dobra znajomość języków programowania dla kobiet które chcą mieć pewność że kupujesz od legalnie działającą firmą która zajmuje powierzchnię skóry naturalnej w Polsce. Tak?

 • pocztmistrz_z_tczewa

  Oceniono 12 razy -2

  No to teraz będą w GW regularne raporty na temat "królewskiego płodu" czy też "zlepku komórek".

 • pochwist

  Oceniono 11 razy -3

  to całe niezgilotynowane towarzystwo rozmnaża się niczym Afrykanie.

 • Gość: olga

  Oceniono 6 razy -4

  wreszcie i rudy zaruch*ł

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX