Meghan Markle pierwszy raz skomentowała informacje o swojej ciąży. "Jesteśmy gotowi!"

Meghan Markle pierwszy raz odniosła się do informacji o swojej ciąży. Zrobiła to podczas spotkania z prezenterem australijskiej telewizji.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka - taką informację podał w poniedziałek rano Pałac Kensington. Sama księżna wreszcie pierwszy raz odniosła się osobiście do tej informacji.

Meghan Markle komentuje swoją ciążę

Meghan Markle w Australii spotkała się m.in. z osobowością telewizyjną - Eddiem Woo. Kiedy ten powiedział, że sam jest ojcem trójki dzieci: 5, 7 i 10-latka, i pochłania to mnóstwo energii, Meghan roześmiała się i odpowiedziała:

Jesteśmy gotowi. Nie możemy się doczekać, aż dołączymy do klubu rodziców!

Meghan miała okazję wysłuchać rad innych rodziców, w tym piosenkarki Missy Higgins, która niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Zaleciła Meghan, żeby cieszyła się każdym momentem, bo czas biednie bardzo szybko.

Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko na wiosnę 2019 roku.

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w Australii

To pierwsza wspólna podróż zagraniczna Meghan Markle i księcia Harry'ego. Będzie trwała aż 16 dni, w czasie których para odwiedzi nie tylko Australię, ale i Nową Zelandię, Fidżi i Tonga.

Pierwszy dzień wizyty spędzili na oglądaniu dzikich zwierząt. Meghan i Harry otrzymali równiez uroczego, pluszowego kangurka na pamiątkę.

Więcej o: