Meghan Markle to mistrzyni kamuflażu? Tak przez ostatnie tygodnie ukrywała ciążowy brzuch

To już oficjalne! Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka. W poniedziałek Pałac Kensington oficjalnie potwierdził tę informację. Jednak ciążę księżnej już od kilku tygodni zdradzał jej coraz luźniejszy strój. W pierwszych miesiącach małżeństwa Meghan Markle wybierała stroje dobrze przylegające do ciała. W ostatnich tygodniach wybierała ubrania, które maskowały brzuch. Zobaczcie jej triki!
Meghan Markle i książę Harry w Sydney Meghan Markle i książę Harry w Sydney AP / AP

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Na kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem Pałacu Kensington, że Meghan Markle jest w ciąży, przyszli rodzice wylądowali w Sydney, gdzie rozpoczęli swoją 16-dniową podróż po Australii. To, co zwróciło uwagę wszystkich zgromadzonych to fakt, że po wyjściu z samolotu księżna zasłaniała okolice brzucha wielkimi segregatorami.

Pytanie, po co w takim momencie księżnej potrzebne były tak wielkie teki? Po to, by zakryć ciążowe krągłości.

Meghan Markle i książę Harry na ślubie księżniczki Eugenii Meghan Markle i książę Harry na ślubie księżniczki Eugenii Gareth Fuller / AP

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Natomiast na ślubie księżniczki Eugenii księżna założyła zakrywała się obszernym płaczem. Dodatkowo starała się trzymać torebkę w okolicach brzucha. Sprytne?

Meghan Markle w ciąży Meghan Markle w ciąży SplashNews.com / EastNews

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Nic się nie ukryło! Te zdjęcia księżnej Meghan obiegły chyba wszystkie plotkarskie portale. Skórzana, obcisła spódnica podkreśliła tylko jej krągłości.

Meghan Markle na charytatywnym meczu Meghan Markle na charytatywnym meczu REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Jednym ze sposobów Meghan na kamuflaż brzucha są falbany. Jednak efekt był odwrotny do zamierzonego. Ta stylizacja tylko podsyciła wówczas plotki o jej ciąży.

Meghan Markle Meghan Markle EastNews

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Tu podobnie. Wszyscy jednak mieli zagwozdkę. Czy to ciąża czy może efekt żabotu w okolicach talii?