Meghan Markle jest w ciąży! Informację tę potwierdził Pałac Kensington

To oficjalne! Meghan Markle jest w ciąży. Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się swojego pierwszego potomka.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka! Informację tę potwierdził Pałac Kensington na ich oficjalnym profilu na Twitterze.

Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku - czytamy na oficjalnym profilu Pałacu Kensington.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Meghan Markle w ciąży

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub 19 maja 2018. Od tego momentu co i rusz pojawiały się pytania o ciążę księżnej.

Meghan i Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka na wiosnę 2019 roku.

Zaledwie trzy dni temu Meghan Markle i książę Harry byli gośćmi na ślubie księżniczki Eugenii. Meghan na zdjęciach zapobiegliwie trzymała na wysokości brzucha kopertówkę, dlatego też plotki o ciąży jeszcze nie zdążyły się wtedy rozprzestrzenić. Założyła też na siebie pas bez wyraźnego wcięcia w talii, dzięki czemu ciąża nie była widoczna.

Meghan Markle i książę Harry przebywają obecnie z wizytą w Australii. Do momentu podania publicznie wiadomości o ciąży księżnej, Meghan na wysokości brzucha zasłaniała się, czym tylko mogła - trzymała nawet segregatory.

MEGHAN MARKLE W CIĄŻY. ZOBACZ ZDJĘCIA > > >

MM

Więcej o:
Komentarze (98)
Meghan Markle jest w ciąży! Informację tę potwierdził Pałac Kensington
Zaloguj się
 • Gość: G

  Oceniono 15 razy 13

  Czyżby pomogło picie herbaty??? Taki tekst pisaliscie jakis czas temu. Ze kaiezna kate doradzala megan by zaszla w ciaze poprzez picie angielskiej herbaty...

 • Gość: M

  Oceniono 12 razy 12

  Księżniczka Eugenia wpadnie w szał. Wszyscy powinni myśleć o jej ślubie, a tu taka niespodzianka :)

 • pab-blo

  Oceniono 24 razy 10

  Jakie to ma znaczenie dla polskiego czytelnika, że zaczynacie z tego robić news dnia? Jako stały czytelnik mam to totalnie w de. Niech Plotek nie wytycza kierunku Gazety, bo znikniecie w tłumie podobnych chłamów!

 • herr7

  Oceniono 22 razy 6

  Wettinowie mnożą się jak króliki. Mówiąc inaczej, świat "zyska" jeszcze jednego nieroba.

 • Gość: akq

  Oceniono 7 razy 5

  Mogli chwile poczekać z ogłaszaniem tego, pozwolić nacieszyć się Eugenii z zainteresowania mediów... Ale niestety Meghan musi być zawsze w centurm uwagi. Widocznie zaleciałości z czerwonego dywanu. Dodatkowo trzeba było zrobić to pierwszego dnia wyjazdu, żeby media nie przeoczyły żadnego jej kroku i mogła brylować na okładkach wszystkich magazynów każdego dnia pobytu...

 • ojoj666

  Oceniono 4 razy 4

  Czy wiedzą już ludzie na całym globie w jakiej pozycji nastąpiło zapłodnienie?

 • Gość: Marianna

  Oceniono 12 razy 4

  Teraz kilka miesięcy będziemy się zastanawiac jaki kolor skóry będzie miał mały książę lub księżniczka. Tak czy owak gratuluję megan.

 • bling.bling

  Oceniono 7 razy 3

  A lokaj pałacowy potwierdza stosunek?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX