Były mąż Meghan Markle wziął ślub! Ożenił się z córką multimilionera. "Widać, że się kochają i są ze sobą szczęśliwi"

Niespełna pół roku po bajecznym ślubie Meghan Markle z księciem Harrym, na ślubnym kobiercu stanął jej były mąż - Trevor Engelson. Producent ożenił się z córką multimilionera.

Jeszcze kilka lat temu Meghan Markle była żoną amerykańskiego producenta telewizyjnego, Trevora Engelsona. Para pobrała się w 2011 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu – rozstali się dwa lata po ślubie. W maju aktorka wyszła za księcia Harry’ego. Jak się okazuje, były mąż Meghan Markle także zdążył ułożyć sobie życie na nowo.

Były mąż Meghan Markle już po ślubie

Jak donoszą zagraniczne media, kilka dni temu Trevor Engelson ożenił się z Tracey Kurland, córką multimilionera. Jak donosi "Daily Mail" ceremonia odbyła się w rodzinnych stronach panny młodej, czyli w Hidden Hills w Kalifornii. Para pobrała się po niespełna roku znajomości.

W porównaniu do hucznego ślubu Meghan, ich uroczystość była skromna i bardzo intymna. Widać, że się kochają i są ze sobą szczęśliwi - zdradził jeden z gości.

Impreza została utrzymana w meksykańskim stylu. Jedną z atrakcji był tradycyjny bar z tequilą.

Trevor Engerlson ożenił się. Kim jest jego wybranka?

Ojciec Tracey Kurland pełnił naczelne funkcje w topowej agencji nieruchomości w Wielkiej Brytanii. W 2006 roku jego akcje zostały wycenione na 200 milionów dolarów. Tracey Kurland ma 32 lata i pracuje jako dietetyczka.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.