Meghan Markle jest w ciąży. Kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko?

Meghan Markle jest w ciąży - taką informację podano dzisiaj oficjalnie na kanale Kensington Palace. Kiedy Meghan Markle i książę Harry mogą spodziewać się dziecka?

Meghan Markle jest w ciąży - a skoro taką informację podano oficjalne na kanale Kensington Palace na Twitterze, oznacza to, że ciąża księżnej musi być już na tyle widoczna, że trzeba było rozwiać plotki. Kiedy zatem Meghan Markle i książę Harry powitają na świecie swoje pierwsze dziecko? Możliwości jest kilka.

Maghan Markle jest w ciąży! Kiedy urodzi?

Jako oficjalną podano niedookreśloną datę "wiosna 2019". To może oznaczać naprawdę spory rozstrzał dat. Pewnych rzeczy można się jednak domyślać i pospekulować. Meghan Markle i książę Harry ogłosili ciążę w połowie października. Oznacza to, że nie dało się tego już dłużej ukrywać, jak również, że jest to potwierdzona i pewna informacja.

A skoro tak, to księżna Meghan może być co najmniej w 12 tygodniu ciąży. Naturalnie, może to być również późniejszy tydzień, w którym ciąża będzie już widoczna bez żadnych wątpliwości.

Zakładając, że Meghan Markle jest w ciąży już od ponad 12 tygodni, urodzi swoje pierwsze dziecko pomiędzy kwietniem a majem przyszłego roku. Media na świecie zakładają, że termin porodu wyznaczono bliżej kwietnia, niż maja, ze względu na dobór ubrań księżnej w ostatnich tygodniach.

Meghan Markle ostatnio ubiera się "luźniej"

Ciążę Meghan Markle już od kilku tygodni zdradzał jej coraz luźniejszy strój. W pierwszych miesiącach małżeństwa Meghan Markle wybierała stroje dobrze przylegające do ciała. W ostatnich tygodniach wybierała ubrania, które maskowały brzuch.

Na ślubie księżniczki Eugenii wybrała zdecydowanie luźniejszy płaszcz, dodatkowo na zdjęciach widać, jak na wysokości brzucha trzyma ręce, kopertówkę i rękawiczki.

Na początku października pojawiła się w komplecie koloru ciemnej zieleni. Jeśli dobrze się przyjrzycie, zauważycie teraz, że rzeczywiście - coś z tą ciążą już było na rzeczy! Widać to jednak dopiero teraz, po oficjalnych potwierdzeniach ciąży Meghan Markle.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.