Gwyneth Paltrow już po ślubie! Na ceremonii zjawiła się Cameron Diaz i inne gwiazdy

Gwyneth Paltrow poślubiła w sobotę Brada Falchuka. Na uroczystości pojawiło się dużo gwiazd, m.in. Cameron Diaz i Steven Spilberg.

Gwyneth Paltrow w sobotę poślubiła Brada Falchuka, scenarzystę, reżysera i producenta telewizyjnego. Uroczystość odbyła się w domu aktorki w Hamptons (Nowy Jork). Na zdjęciach widać, że w ogrodzie rozstawiono duże, białe namioty:

Dom Gwyneth Paltrow w dniu jej ślubuDom Gwyneth Paltrow w dniu jej ślubu FORUM

Choć para nie pochwaliła się ślubem osobiście, na miejscu byli obecni paparazzi, którzy zrobili zdjęcia panu młodemu i gościom. Wśród zaproszonych gwiazd byli m.in. Jerry Seinfeld, Steven Spielberg, Robert Downey Jr oraz Cameron Diaz z mężem, Benjim Maddenem. Na uroczystości zabrakło byłego męża Paltrow, Chrisa Martina, z którym aktorka zachowuje bardzo serdeczne relacje. Razem wychowują dwoje swoich dzieci, 14-letnią Apple i 12-letniego Mosesa.

CAMERON DIAZ I INNI GOŚCIE NA ŚLUBIE PALTROW >>>>

Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk - historia związku

Para poznała się w 2010 roku na planie serialu "Glee", którego Falchuk był producentem. Paltrow wystąpiła wówczas gościnnie w jednym z odcinków. W styczniu tego roku aktorka poinformowała media o zaręczynach i nazwała Brada "mężczyzną, który został jej przeznaczony". Wcześniej w latach 2003-2015 była żoną Chrisa Martina.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.