Wyciekły zdjęcia z "Jakiej to melodii?" z Norbim. Zmienił się też wystrój studia

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu nowych odcinków "Jaka to melodia?". Opublikowały je na swoich Instagramach modelki, które zobaczymy w show.

To już oficjalne - „Jaka to melodia?” ma nowego prowadzącego, którym został Norbi. Artysta potwierdził te informacje podczas czwartkowej imprezy ramówkowej TVP. Zmienił się też wystrój studia i oprawa graficzna programu.

Nowa "Jaka to melodia?" już od września

Program rusza we wrześniu. Taką informację podało TVP na swojej oficjalnej stronie. Program będzie teraz nadawany od poniedziałku do niedzieli.

Telewizja chwali się też, że widzowie zobaczą sporo zmian w show. Zmieniona została bowiem "scenografia, oprawa graficzna, nowe elementy zasad teleturnieju oraz prowadzący - Norbi!" - dodaje TVP.

I faktycznie zmiany są widoczne gołym okiem. Do sieci wyciekły bowiem zdjęcia z nagrań do jednego z pierwszych odcinków.

NOWA "JAKA TO MELODIA". ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Fotografiami z planu "Jakiej to melodii" już teraz pochwaliły się uczestniczki najbliższego odcinka: zdobywczynie tytułu Miss Polonia 2017 Agata Biernat, Wicemiss Polonia 2017 Magda Swat, oraz Miss Polonia 2007 Barbara Tatara. 

Jakie gwiazdy wystąpią w "Jaka to melodia?"

TVP chwali się, że w kolejnych, powakacyjnych, odcinakach "Jaka to melodia?" zobaczymy takich artystów, jak: m.in. Fun Factory, Natasza Urbańska, Cleo, Blue Cafe, Filip Lato, Szymon Chodyniecki, Zouzy, Red Lips, Ola Szwed, Marek Kaliszuk i Lena. 

AG

Więcej o: