Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa są wyjątkowe. To pierwszy taki portret rodziny królewskiej

Upubliczniono oficjalne zdjęcia zrobione po chrzcie małego księcia Louisa. Pierwszy raz w ten sposób sfotografowano go z rodzeństwem oraz księżną Kate i księciem Williamem.

Książę Louis został ochrzczony 9 lipca i pałac Kensington właśnie pokazał oficjalne portrety z tego wydarzenia. Są wyjątkowe - pierwszy raz można na nich zobaczyć wszystkie "royal babies" razem.

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa 

Książę Louis został ochrzczony w trakcie kameralnej ceremonii w kaplicy królewskiej pałacu St James - tam też chrzciła się niedawno Meghan Markle. Po tym wydarzeniu zrobiono rodzinie królewskiej oficjalne zdjęcia i są one naprawdę urocze.

Księżna Kate patrzy na nich z nieskrywaną miłością i rozrzewnieniem na malucha. Ten macierzyński afekt uwiecznił fotograf Matt Holyoak. Część z portretów została wykonana na jasnym fotograficznym tle - na nich widać tylko i wyłącznie księżną Kate, księcia Williama oraz księcia George'a, księżniczkę Charlotte i oczywiście księcia Louisa.

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<<

Widać też, że cała piątka czuje się ze sobą dobrze i wszyscy są naprawdę 'wyluzowani' mimo tak oficjalnej okazji. Najśmieszniejsze miny przy tym wszystkim robi mała księżniczka. I tylko spójrzcie na małego George'a - jakiż to będzie przystojniak!

Te zdjęcia są wyjątkowe z ważnego powodu

To pierwsze wspólne zdjęcia księcia Louisa i jego rodzeństwa. Do tej pory nie opublikowano takich rodzinnych portretów pociech księcia Williama i księżnej Kate. To również pierwsze oficjalne zdjęcia księżnej Meghan od czasu jej ślubu - widać, że już wpasowała się w rodzinę.

W szerszym rodzinnym gronie zrobiono także zdjęcia w Pokoju Porannym w Clarence House. Te mają nawet kilka wersji. Jest portret grupowy, z rodzicami Kate oraz jej siostrą Pippą z mężem Jamesem, księciem Karolem, księżną Kamilą oraz księciem Harrym i Meghan Markle. By zaznaczyć, kto jest głównym bohaterem wydarzenia posadzono księżną Kate z mężem i dziećmi na kanapie, reszta gości stała za nimi.

Powstała też wersja oficjalnego zdjęcia zawężona do najbliższej rodziny księcia Williama - pozują z nim już tylko jego ojciec książę Karol z żoną oraz księżna Meghan i książę Harry.


Królowa Elżbieta z powodu licznych obowiązków oraz zbliżającej się wizyty Donalda Trumpa nie zjawiła się na chrzcie swojego najmłodszego wnuka.

Królewski fotograf o sesji zdjęciowej

Oficjalne portrety z chrzcin zrobił Matt Holyoak i opisał to doświadczenie w rozmowie z brytyjską gazetą ''Express'':

Jestem zaszczycony, że mnie poproszono o zrobienie oficjalnych zdjęć na chrzcie księcia Louisa, dzięki czemu mogłem z pierwszej ręki doświadczyć tak radosnej atmosfery.
Wszyscy byli bardzo zrelaksowani i w dobrych humorach, więc to była sama przyjemność. Mam nadzieję, że udało mi się uchwycić choć część tej radości na zdjęciach.

Książę Louis na chrzcie w tradycyjnym ubranku

Książę Louis na chrzest został przyodziany w replikę królewskiej szatki zaprojektowanej przez Angelę Kelly. Zarówno księżniczka Charlotte w 2015 roku, jak i książę George dwa lata wcześniej, też byli w nią ubrani. Ich mama, księżna Kate, specjalnie z tej okazji zapoczątkowała własną tradycję i na każde z tych chrzcin zakładała dopasowaną do szaty kreację.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.