Królowa Elżbieta nie przyszła na chrzest księcia Louisa. Znamy powód

Królowa Elżbieta nie zjawiła się na chrzcinach swojego trzeciego prawnuka, księcia Louisa. Nie wiąże się to ze stanem jej zdrowia, ani tym bardziej stanem zdrowia jej męża.

Królowa Elżbieta nie pojawiła się na chrzcinach księcia Louisa. Wiadomo dlaczego. 

Chrzciny księcia Louisa bez królowej Elżbiety

Na chrzcinach księcia Louisa zjawiła się najbliższa rodzina księcia Williama i księżnej Kate. Zjawił się książę Karol z żoną Kamilą, obecni byli książę Harry i księżna Meghan. Nie zabrakło siostry księżnej Kate, Pippy Middelton i jej mamy.

Nie pojawili się za to królowa Elżbieta druga i jej mąż, książę Filip. Jak donosi magazyn "People", nieobecność ta wiąże się z natłokiem obowiązków monarchini i nie ma nic wspólnego ze stanem jej zdrowia.

Królowa Elżbieta w najbliższych dniach musi wziąć udział w wielu oficjalnych spotkaniach, a do tego przygotowuje się na przyjazd prezydenta USA, Donalda Trumpa.

Królowa Elżbieta uzgodniła to wcześniej ze swoim wnukiem i jego żoną - donosi magazyn ''People''. Ponoć wszyscy członkowie rodziny doszli do porozumienia i nikt nie ma o nic pretensji.

Chrzest księcia Louisa bez królowej ElżbietyChrzest księcia Louisa bez królowej Elżbiety Dominic Lipinski / AP / AP

Księżna Kate i książę William wybrali chrzestnych księcia Louisa

Pałac Kensington poionformował też, kim są rodzice chrzestni księcia Louisa. Lista jest długa, to aż 6 osób. Wszyscy są przyjaciółmi i rodziną księcia Williama i księżnej Kate. Są to nastęujące osoby:

  • Nicholas van Cutsem,
  • Guy Pelly,
  • Harry Aubrey-Fletcher,
  • Lady Laura Meade,
  • Robert Carter,
  • Lucy Middleton.

JAB