Książę Louis już ochrzczony! Kreacja księżnej Kate jak zwykle na medal. Postawiła na ulubionego projektanta

Pałac Kensington poinformował na Twitterze, że książę Louis jest już ochrzczony. Księżna Kate na tę okazję wybrała białą sukienkę od domu mody Alexandra McQueena, w której prezentowała się zjawiskowo!

Chrzest księcia Louisa, najmłodszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, rozpoczął się w poniedziałek o godzinie 16 czasu polskiego. Ceremonia odbyła się w Chapel Royal w St James’s Palace w Londynie, w tej samej kaplicy, gdzie niedawno odbył się chrzest Meghan Markle. 

Na wydarzeniu pojawiła się cała brytyjska rodzina królewska z wyjątkiem królowej Elżbiety II oraz księcia Filipa. Księżna Kate na tę okazję wybrała białą kreację od Alexandra McQueena, do której dobrała elegancki toczek i perłowe kolczyki.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Naszym zdaniem księżna Kate (jak zwykle) wyglądała zachwycająco. A wam jak się podoba w takim wydaniu?

Chrzest księcia Louisa bez królowej Elżbiety

Na chrzcie księcia Lousia zabrakło królowej Elżbiety i jej męża, księcia Filipa. Jak donosi magazyn "People", nieobecność ta wiązała się z natłokiem obowiązków monarchini i nie miała nic wspólnego ze stanem jej zdrowia.

Królowa Elżbieta w najbliższych dniach musi wziąć udział w wielu oficjalnych spotkaniach, a do tego przygotowuje się na przyjazd prezydenta USA, Donalda Trumpa.

Królowa Elżbieta ponoć uzgodniła to wcześniej ze swoim wnukiem i jego żoną - donosi ''People''. Jak dodaje magazyn, wszyscy członkowie rodziny doszli do porozumienia i nikt nie ma o nic pretensji.

Chrzestni księcia Louisa

Pałac Kensington poinformował też, kim są rodzice chrzestni księcia Louisa. Lista jest długa, to aż 6 osób. Wszyscy są przyjaciółmi i rodziną księcia Williama i księżnej Kate. Są to następujące osoby:

  • Nicholas van Cutsem,
  • Guy Pelly,
  • Harry Aubrey-Fletcher,
  • Lady Laura Meade,
  • Robert Carter,
  • Lucy Middleton.

MM