Meghan Markle na brytyjskim dworze ma prawdziwą przyjaciółkę. Nie mogła trafić lepiej

Meghan Markle w roli księżnej Sussex czuje się coraz pewniej. Nic dziwnego, skoro ma tak wyjątkową przyjaciółkę.

Meghan Markle w roli księżnej Sussex rozkwita z wyjścia na wyjście. Okazuje się, że promieniejąca żona księcia Harry'ego to żaden przypadek. Na brytyjskim dworze może liczyć nie tylko wpatrzonego w nią jak w obrazek męża, ale również na samą królową. Jak relacjonuje "Entertainment Tonight", Meghan i Elżbieta II są prawdziwymi przyjaciółkami.

Dlaczego królowa tak bardzo lubi Meghan Markle?

O przyjaźni pomiędzy księżną Sussex a 92-letnią monarchinią mówi się od momentu ich wspólnej wizyty w Chester. Koronowanej głowie ma podobać się przede wszystkim to, że żona jego wnuka do nowych obowiązków przykłada się niezwykle sumiennie. Meghan Markle robi ponoć wszystko, żeby Elżbieta II i reszta rodziny królewskiej byli z niej dumni.

Tworzy coraz ściślejszą, cieplejszą więź z królową i swoim teściem. Chce, żeby byli zadowoleni z tego, co robi i mieli świadomość, że uczy się, bo nie ma zamiaru popełniać nawet najmniejszych błędów - opowiada anonimowe źródło.

Książę Karol we wdzięcznych żartach nazywa Meghan "wolframem", twierdzi z kolei "Daily Mail". Wolfram to bardzo twardy, ale łatwo poddający się obórce metal, zupełnie jak synowa następcy tronu.

Przyjaźń Meghan Markle z Elżbietą II zaowocuje

Elżbieta II jest pełna podziwu, że, podobnie jak ona sama, Meghan Markle jest tak ambitna. W trawie piszczy, że księżna Sussex od jakiegoś czasu pracuje nad sekretnymi projektami, spotykając się z kilkoma organizacjami charytatywnymi. Zgodę na solowe przedsięwzięcia dostała oczywiście od królowej.

Według zapowiedzi, powinniśmy być gotowi na jeszcze więcej Meghan w mediach niż ostatnio. Informator donosi o "świetnym układzie na najbliższe miesiące". To właśnie ma być główny powód rzekomego sporu pomiędzy Meghan Markle a Kate Middleton.

BK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.