Meghan Markle na brytyjskim dworze ma prawdziwą przyjaciółkę. Nie mogła trafić lepiej

Meghan Markle w roli księżnej Sussex czuje się coraz pewniej. Nic dziwnego, skoro ma tak wyjątkową przyjaciółkę.

Meghan Markle w roli księżnej Sussex rozkwita z wyjścia na wyjście. Okazuje się, że promieniejąca żona księcia Harry'ego to żaden przypadek. Na brytyjskim dworze może liczyć nie tylko wpatrzonego w nią jak w obrazek męża, ale również na samą królową. Jak relacjonuje "Entertainment Tonight", Meghan i Elżbieta II są prawdziwymi przyjaciółkami.

Dlaczego królowa tak bardzo lubi Meghan Markle?

O przyjaźni pomiędzy księżną Sussex a 92-letnią monarchinią mówi się od momentu ich wspólnej wizyty w Chester. Koronowanej głowie ma podobać się przede wszystkim to, że żona jego wnuka do nowych obowiązków przykłada się niezwykle sumiennie. Meghan Markle robi ponoć wszystko, żeby Elżbieta II i reszta rodziny królewskiej byli z niej dumni.

Tworzy coraz ściślejszą, cieplejszą więź z królową i swoim teściem. Chce, żeby byli zadowoleni z tego, co robi i mieli świadomość, że uczy się, bo nie ma zamiaru popełniać nawet najmniejszych błędów - opowiada anonimowe źródło.

Książę Karol we wdzięcznych żartach nazywa Meghan "wolframem", twierdzi z kolei "Daily Mail". Wolfram to bardzo twardy, ale łatwo poddający się obórce metal, zupełnie jak synowa następcy tronu.

Przyjaźń Meghan Markle z Elżbietą II zaowocuje

Elżbieta II jest pełna podziwu, że, podobnie jak ona sama, Meghan Markle jest tak ambitna. W trawie piszczy, że księżna Sussex od jakiegoś czasu pracuje nad sekretnymi projektami, spotykając się z kilkoma organizacjami charytatywnymi. Zgodę na solowe przedsięwzięcia dostała oczywiście od królowej.

Według zapowiedzi, powinniśmy być gotowi na jeszcze więcej Meghan w mediach niż ostatnio. Informator donosi o "świetnym układzie na najbliższe miesiące". To właśnie ma być główny powód rzekomego sporu pomiędzy Meghan Markle a Kate Middleton.

BK

Więcej o:
Komentarze (26)
Meghan Markle ma prawdziwą przyjaciółkę. Nie mogła trafić lepiej
Zaloguj się
 • speedy_gonzo

  Oceniono 21 razy 11

  Trochę obracałam się (niestety!) w organizacjach narcystyczno-sadystyczno-psychopatycznych. Zawsze jak się pojawia "świeża krew", to ją się pod niebiosa unosi, aby potem strącić z piedestału - to takie typowe zachowanie każdego drapieżnika. Jak patrzę w oczy Elżbiety II, to wydaje mi się, że i tutaj ta patologiczna ustawka ma miejsce.

 • Gość: makaronilla

  Oceniono 7 razy 3

  Ale się uśmiałam. Elka przyjaciółką Meg???!!! To czyste kpiny przecież!

 • cucurucu

  Oceniono 6 razy 2

  Nie wroze ksieznej Sussex rozowej przyszlosci, po smierci krolowej wiele osob bedzie dobrze pamietalo te "przyjazn"

 • Gość: K

  Oceniono 23 razy 1

  Moim zdaniem Meghan to wspaniała kobieta. Feministka i działaczka społeczna. Niesamowity styl

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Haha dobre

 • Gość: mak

  Oceniono 22 razy 0

  W czasie II wojny zasiadająca na tronie matka Elżbiety nie zgodziła sie na opuszczenie Anglii i zamiast tego wspierała żołnierzy i kobiety, a 14 letnia wówczas Elżbieta nauczyła się prowadzić i reperować ciężarówki i pomagała w transporcie. Zawsze była aktywna i takich też ludzi szanuje..Nie jest też tajemnicą, że uważa Kate za próżniaka. Nic więc dziwnego, że podoba jej się postawa Meghan. Przede wszystkim ma jakąś osobowość, własną pracą dorobiła się sporego majątku, teraz się stara nie zawieść, ale nie udaje, że to proste i dodatkowo zapisała się na półroczny kurs, co zasługuje na szacunek, bo jest przyznaniem się do pewnej niewiedzy, a rzadko kogo w takim gronie na to stać. Elżbieta widzi w Meghan ambitną i aktywną dziewczynę, która ma potrzebę działania. Całe swoje zawodowe życie taka była i tera nagle nie zmieni się w manekina do eleganckich strojów i podawania ręki.
  Problem może mieć z Kate, która sądziła, że "jakaś tam" Amerykanka, do tego rozwódka i mulatka, nie jest żadną konkurencją ani na dworze, ani medialnie. Dlatego na samym początku manifestacyjnie okazywała jej życzliwość, co się skończyło, jak tylko się okazało, że Meghan po prostu jest lubiana nie tylko przez rodzinę, ale i królową.

 • Gość: d.

  Oceniono 26 razy -2

  szkoda ze elzbieta jest tak samo zaslepiona jak harry i oboje nie widza ze z jej strony nie ma millsci, a tylko wyrachowanie..od razu to widac jak sie na nia spojrzy - tylko kate sie na niej poznala.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy -4

  Kate nadaje sie tylko do rodzenia dzieci i do rozdawania pustych usmiechow .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX