Meghan Markle dostała nominację do prestiżowej nagrody. Księżna Kate już teraz jej zazdrości

Meghan Markle została nominowana do konkursu Teen Choice w kategorii Ikona Stylu. To pierwszy taki przypadek w rodzinie królewskiej.

Meghan Markle jest niezwykle piękną kobietą i zawsze prezentuje się w pięknych i nienagannych strojach. Młode kobiety próbują odwzorować nie tylko jej kreacje, ale również delikatne i kobiece makijaże. Dobierają też takie dodatki, które wcześniej miała na sobie księżna Sussex. Do tej pory w ten sposób mówiło się o księżnej Kate, która grację i wyczucie smaku ma we krwi. 

Meghan Markle ikoną stylu 

Jednak to nie Kate, ale właśnie Meghan została nominowana do konkursu Teen Choice w kategorii Ikona Stylu. To duże wyróżnienie, tym bardziej, że do tej pory nikt z rodziny królewskiej nie został nominowany do tej nagrody. 

Meghan ma konkurować z takimi sławami, jak: Blake Lively, Chadwick Boseman, Harry Styles, Zendaya i grupą Migos.

Księżna Kate jest zazdrosna o Meghan

Nic dziwnego, że księżna Kate może więc poczuć się urażona i być zazdrosna o Meghan. Dotychczas nikt nie pomyślał, by zgłosić ją do tego tytułu. Ta z pozoru błaha sprawa może być początkiem większej kłótni. Już od jakiegoś czasu mówi się o niechęci Kate do Meghan. Wszystko przez to, że księżna Sussex świetnie dogaduje się z królową Elżbietą, a przez to Kate czuje się zagrożona

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.