Konflikt księżnej Kate i Meghan przybiera na sile. Te sytuacje ochłodziły ich stosunki. Czyżby w grę wchodziła zazdrość?

Księżna Kate i Meghan nie przepadają za sobą? Od kilku dni pojawiają się nowe informacje świadczące o wzajemnej niechęci. Zazdrość o uwagę królowej Elżbiety, o sympatię poddanych - te powody podawane są jako główne. Co jeszcze mogło wpłynąć na to, że tak głośno jest o ich konflikcie?
księżna Kate księżna Kate screen/VOD

Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Nie dało się nie zauważyć, że na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego, księżna Kate nie miała za wesołej miny. Już wtedy pojawiły się domysły, że może jest to związane z jej stosunkiem do nowej członkini rodziny królewskiej. Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy księżną Kate, a księżną Meghan nie układa się najlepiej.

Księżna Kate, Meghan Markle Księżna Kate, Meghan Markle EAST NEWS

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate podobno była zazdrosna o Meghan Markle jeszcze przed jej zaręczynami z księciem Harrym. Zdaniem brytyjskiej prasy bała się, że informacja o tym, iż aktorka została narzeczoną księcia, przyćmi jej trzecią ciążę. Obawiała się także, że straci swoją pozycję, na którą pracowała wiele lat.

Kate jest sfrustrowana i boi się, że zaręczyny Megan i Harry'ego przyćmią jej trzecią ciążę. Zawsze to ona była na świeczniku, a teraz jest w cieniu amerykańskiej aktorki. Boi się, że straci nie tylko zainteresowanie mediów, ale i uwielbienie, na które pracowała wiele lat - pisali brytyjscy dziennikarze.

Przypomnijmy, że z powodu narodzin trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, przesunięto termin ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego, który odbył się 19 maja.

książę William, księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry książę William, księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry Paul Grover / AP / AP

Meghan Markle naśladuje księżną Kate

Księżna Kate stanowi wzór dla Meghan Markle. Przed ślubem, kiedy Markle jeszcze nie wiedziała, jak się ma zachowywać, by nie popełnić błędu, patrzyła na żonę księcia Williama i kopiowała jej ruchy. Przyjęła charakterystyczną dla Kate pozę, czyli 'pochylenie księżnej', które polega na siadaniu ze złączonymi kolanami i skrzyżowanymi kostkami oraz nogami pochylonymi w bok. Być może właśnie takie zachowanie Meghan zaczęło działać na nerwy księżnej Kate.

Meghan Markle i księżna Kate mają konflikt Meghan Markle i księżna Kate mają konflikt AP

Księżna Kate i księżna Sussex

W ostatnim czasie brytyjskie media doniosły, że ich konflikt się zaostrza. Portal lifeandstylemag podaje, że księżne coraz częściej się kłócą. Ostatnio poszło o dom, w którym niebawem zamieszka książę Harry z żoną. Do tej pory przebywali w skromnej siedzibie Harry'ego, Nottingham Cottage, zlokalizowanej na terenie pałacu Kensington. Jednak niebawem zamieszkają w Apartamencie 1, tuż obok Williama i Kate. Żona przyszłego następcy tronu nie jest z tego powodu zadowolona. Powód? Mieszkanie Harry'ego i Meghan jest większe.

Księżna Meghan i królowa Elżbieta Księżna Meghan i królowa Elżbieta Peter Byrne / AP / AP

Elżbieta II

Księżna Kate jest też podobno zazdrosna o królową Elżbietę. Do tej pory była jej ulubienicą, ale nie da się nie zauważyć, że jej miejsce szybko może zająć księżna Meghan.

Konflikt Meghan i Kate narasta, kiedy Kate widzi ją żartującą z królową Elżbietą podczas ważnych wydarzeń - zdradza informator brytyjskich mediów.

Tak było np. podczas pierwszego oficjalnego wspólnego wyjścia Meghan i królowej Elżbiety. Na zdjęciach zostało uwiecznione, że świetnie się czują w swoim towarzystwie.

>>>>Meghan Markle pierwszy raz bez Harry'ego na oficjalnym wyjściu. Jej kreacja jest w zupełnie innym stylu niż ostatnio<<<<

Meghan Markle i królowa Elżbieta Meghan Markle i królowa Elżbieta AP

Księżna Meghan i królowa Elżbieta II

Wszystko wskazuje na to, że Kate będzie miała kolejny powód do zazdrości. Jak donosi "Hello Magazine", Meghan będzie towarzyszyć królowej podczas specjalnego wydarzenia w pałacu Buckingham. Chodzi o wręczanie nagród "Queen's Leaders 2018". Co prawda będzie z nimi książę Harry, ale to chyba marne pocieszenie.

Królowa Elżbieta i księżna Kate Królowa Elżbieta i księżna Kate Stephen Lock

Księżna Kate gorzej traktowana

Według najnowszych doniesień brytyjskich mediów księżna Kate zarzuca Meghan Markle, że ta jest lepiej traktowana. Ponoć osoba z personelu księżnej Kate wysłała maila do jednego z zagranicznych portali show-biznesowych, w którym stwierdziła, że księżna Sussex cieszy się większymi względami. Treść nieprzyjemnej wiadomości najprawdopodobniej trafiła do Meghan, która poczuła się zraniona.

Ledwo ze sobą rozmawiają. Konkurs popularności spowodował wiele starć w pałacu - mówi informator "In Touch".

Książę William, księżna Kate, Meghan Markle i książę Harry Książę William, księżna Kate, Meghan Markle i książę Harry Twitter/anvilius

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry próbują załagodzić konflikt księżnej Kate i księżnej Meghan. Mają nadzieję, że ich stosunki się polepszą.

Myślicie, że przyjaźń pomiędzy Kate i Meghan jest jeszcze możliwa?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.