Księżna Kate niedawno urodziła. Teraz pojawiła się na Wimbledonie w obcisłej sukience. Szybko wróciła do formy!

Księżna Kate urodziła księcia Louisa niecałe trzy miesiące temu. Na najnowszych zdjęciach widać, że błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży. Co za figura!

Księżna Kate i Meghan Markle w piątek pojawiły się razem na finale kobiecego Wimbledonu. Dzień później Middleton pojawiła się na rozgrywkach ze swoim mężem, księciem Williamem.

Księżna Kate na Wimbledonie

Księżna Cambridge postawiła na przepiękną żółtą sukienkę projektu Dolce&Gabbany. Wyglądała jak zwykle świetnie, jednak to, co zwraca szczególną uwagę, to jej figura.

KSIĘŻNA KATE NA WIMBLEDONIE - zobacz zdjęcia >>>>>

Kate urodziła trzecie dziecko, księcia Louisa, niecałe 3 miesiące temu. W obcisłej sukience jej figura wyglądała idealnie, a po ciążowych krągłościach ani śladu. Błyskawiczny powrót do formy, prawda?

Wimbledon 2018

Wimbledon to trzeci w sezonie tenisowy turniej wielkoszlemowy. Odbywa się w Londynie, a tegoroczna edycja jest już 132. w historii. W sobotę Serena Williams, prywatnie przyjaciółka Meghan Markle, przegrała z Niemką, Angelique Kerber. Niedzielna rozgrywka Kevina Andersona z RPA i Novak Dokovića skończyła się zwycięstwem Serba.

OG

Książę Harry i Meghan Markle spotkali się z niepełnosprawnymi i sportowcami na stadionie w Dublinie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.