Koncert Beyonce w Warszawie już dziś. Gwiazda dostanie od Nataszy Urbańskiej specjalny prezent

Koncert Beyonce i Jay-Z już dziś w Warszawie. Okazuje się, że jest szansa, że gwiazda założy na siebie prezent od Nataszy Urbańskiej. Co jej przygotowała?

Beyonce i Jay-Z przylecą do Polski już dziś, 30 czerwca. Na warszawskim stadionie PGE Narodowy wystąpią w ramach wspólnej trasy, OTR II. Trasa zaczęła się w Cardiff 6 czerwca. Beyonce i Jay-Z odwiedzą 15 miast Europy oraz 21 miast Ameryki Północnej. Ceny biletów na koncert w Polsce zaczynały się od 82 złotych, jednak za najdroższe bilety trzeba było zapłacić 3564 zł. To właśnie w strefie VIP ma zasiąść Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś. 

Beyonce dostanie prezent od Nataszy Urbańskiej

Okazuje się, że nie tylko Gortat i Bachleda-Curuś cieszą się z przyjazdu Beyonce i Jay-Z. Wśród fanów gwiazdorskiej pary znalazła się też Natasza Urbańska, która postanowiła zrobić im prezent. I to nie byle jaki! 

Na Instagramie marki Muses, którą właścicielką jest Natasza Urbańska, pojawiło się zdjęcie skórzanych kurtek. Jedna dla Beyonce, a druga dla Blue Ivy

 

Fanki zaczęły dopytywać, jaka jest cena kurtek. Pojawiła się odpowiedź, że te egzemplarze nie są na sprzedaż, więc łatwo się domyślić, że Urbańska chce podarować je Beyonce i jej córce. 

Beyonce na scenie w polskiej marce?

Czyżby to oznaczało, że Beyonce pojawi się na scenie w kurtce od Nataszy Urbańskiej? Jest taka możliwość, choć pewnie gwiazda ma zaplanowane stroje z dużym wyprzedzeniem. Przypomnijmy, że podczas pierwszego koncertu w Polsce, na Beyonce czekała luksusowa kreacja od Joanny Przetakiewicz. Suknia robiła piorunujące wrażenie, ale Queen B nie pokazała się w niej publicznie. 

Zachcianki Beyonce przed koncertem

Beyonce ma konkretne oczekiwania przed swoimi koncertami. Jedna z osób, która pracuje z gwiazdą, zdradziła, że wokalistka prosi o naprawdę wiele. Jej współpracownicy muszą być ubrani w rzeczy ze 100-procentowej bawełny. W garderobie musi mieć białe zasłony i skórzane sofy. Co najzabawniejsze, deski toaletowe muszą być wymienione na nowe, a papier toaletowy ma być w kolorze... czerwonym. 

Przypomnijmy, że w związku z koncertem Beyonce i Jay-Z w Warszawie będą spore utrudnienia. 

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.