Koncert Beyonce i Jay-Z już w sobotę w Warszawie. Wokalistka ma swoje zachcianki. Słomki za 3 tysiące złotych to nie koniec

Koncert Beyonce i Jay-Z już w sobotę na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Przed organizatorami nieproste zadanie - wokalistka ma bardzo konkretne zachcianki.

Koncert Beyonce i Jay-Z na stadionie PGE Narodowym w Warszawie już 30 czerwca. Para wystąpi w ramach trasy koncertowej OTR II. Organizator koncertu ma przed sobą trudne zadanie. Beyonce, jak większość diw, ma konkretne oczekiwania.

Beyonce - czego wymaga gwiazda?

Jedna z osób pracująca z Beyonce przy jej trasie koncertowej zdradziła portalowi Daily Star, jakie zachcianki ma gwiazda. Jej współpracownicy muszą być ubrani w rzeczy ze 100-procentowej bawełny. Jej garderoba musi być pomalowana na biało, mieć białe zasłony i skórzane sofy. Deski toaletowe muszą być wymienione na nowe. Diwa wymaga też... czerwonego papieru toaletowego.

 

Dla piosenkarki muszą być też przygotowane ekologiczne przekąski, sałatki. Woda ma mieć temperaturę dokładnie 21 stopni i być podana z ręcznie rzeźbionymi kostkami lodu i tytanowymi słomkami, których cena jest szacowana przez portal na 600 funtów (niecałe 3 tysiące złotych!).

Jest bardzo zdyscyplinowana i traktuje wszystko niezwykle poważnie, więc oczekuje, że lista żądań będzie przestrzegana - zdradza źródło.

Beyonce i Jay-Z na Stadionie Narodowym

Sobotni koncert Beyonce w Warszawie to część jej wspólnej trasy z Jayem-Z, OTR II. Trasa rozpoczęła się 6 czerwca w Cardiff i zagości w 15 miastach Europy oraz w 21 miastach Ameryki Północnej. Ceny biletów na warszawski koncert zaczynały się od 82 złotych. Za najdroższe, bilety VIP, kosztowały nawet 3564 złotych.

 

Koncert Beyonce - utrudnienia w ruchu w Warszawie

Z powodu koncertu wystąpią utrudnienia w ruchu w okolicach Saskiej Kępy i Powiśla: koncert Beyoncé i Jay-Z przewidywane są utrudnienia w ruchu

Zostaną uruchomione też dodatkowe autobusy.

OG

Jay-Z w końcu przyznał się do zdrady. 'Najtrudniej zobaczyć ból, który spowodowałeś'. Mówi też, co uratowało ich związek

Więcej o:
Copyright © Agora SA