Beyonce i Jay Z wystąpią w Polsce. Podano oficjalną datę koncertu. Ceny biletów? Nie są wygórowane

Beyonce i Jay Z już w czerwcu wystąpią w Polsce! Niebawem rusza przedsprzedaż biletów. Cena? Nie taka wysoka.

Na początku lutego pojawiły się pogłoski, że Beyonce i Jay Z wystąpią w Polsce. Okazuje się, że informacje są jak najbardziej prawdziwe. 

Beyonce i Jay Z faktycznie pojawią się wspólnie na scenie. Wystąpią w ramach trasy koncertowej OTR II. Koncert odbędzie się 30. czerwca w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Bilety - przedsprzedaż

Bilety będzie można nabyć w przedsprzedaży już 19 marca od godz. 10:00. Niestety, ta opcja będzie dostępna jedynie dla użytkowników platformy Tidal oraz klientów Citi Handlowy - w tym przypadku - od godz. 12:00. Ogólnodostępna przedsprzedaż rozpocznie się 22 marca od godziny 09:00 na stronie organizatora, czyli Live Nation Polska. Regularna sprzedaż rozpocznie się się natomiast dzień później, czyli 23 marca od godz. 10:00.

Cena

Ceny biletów, zaskakująco, nie są wysokie. Najtańsze bilety będzie można nabyć już od 82 złotych! Za najdroższe wejściówki trzeba będzie zapłacić 550 złotych. Dokładne ceny biletów na konkretne sektory poznamy za tydzień, w poniedziałek. W sprzedaży będą też dostępne ekskluzywne pakiety VIP. Ich ceny rozpoczynają się od 825 złotych, a kończą na 3564 złotych. 

Wybieracie się?

MT