Kuba Wojewódzki znów wchodzi na wojenną ścieżkę z Małgorzatą Rozenek. Przy okazji obraża inne kobiety. Żenada

Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki" wyśmiewa Małgorzatę Rozenek. Czyżby ich konflikt odżył?

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek nie lubią się od dawna i nie jest to żadna tajemnica. W ostatnim czasie sprawa ich konfliktu jednak przycichła i nie było słychać nic o kolejnych złośliwościach ze strony dziennikarza czy "Perfekcyjnej".  

Kuba Wojewódzki znów dogryza Małgorzacie Rozenek

Kuba Wojewódzki jest jednak znany ze swojego ciętego języka i niestety nie wytrzymał. Po raz kolejny znalazł pretekst, by dogryźć żonie Radosława Majdana

Na łamach "Polityki" w swoim cyklu "Mea pulpa" Wojewódzki odniósł się do Małgorzaty Rozenek i jej obecności w "Strefie kibica" TVN 24. Dziennikarz ironicznie wypowiada się o "Perfekcyjnej", nazywając ją "ekspertem od piłki nożnej". 

Doskonały ruch. Po czym odróżnić faceta, który nie ma nic do powiedzenia od kobiety, która nie ma nic do powiedzenia? Facet milczy - spuentował swoją wypowiedź samozwańczy "król TVN-u".

Małgorzata Rozenek komentuje mecze

Małgorzata Rozenek faktycznie niekoniecznie zna się na piłce nożnej. Sama niejednokrotnie przyznała, że piłką się nie interesuje, ale lubi chodzić na mecze, bo udzielają jej się sportowe emocje (zobaczcie Koło Plotka z jej udziałem). Wybór Rozenek, by komentowała mecze polskiej reprezentacji, jest ewidentnym chwytem marketingowym, bo "Perfekcyjna" w studiu TVN miała pojawić się u boku męża, a to zawsze generuje emocje widzów. 

Niemniej sposób, w jaki skomentował to Wojewódzki, jest - delikatnie mówiąc - nieelegancki. Swoją krótką wypowiedzią obraził bowiem wiele kobiet. Nam nasuwa się jednak inne podsumowanie: po czym odróżnić inteligentnego i kulturalnego mężczyznę od męskiego szowinisty? Ten pierwszy milczy, jeśli nie ma nic mądrego do powiedzenia.

Konflikt Małgorzaty Rozenek z Kubą Wojewódzkim 

Wszystko zaczęło się od programu "Azja Express", na planie którego Małgorzata Rozenek spotkała się z partnerką dziennikarza - Renatą Kaczoruk. Panie nie przypadły sobie do gustu, a "Perfekcyjna" nie kryła swojej niechęci do modelki. Wojewódzki stanął po stronie ukochanej, czego przejawem była przepychanka słowna, w którą wdał się z Rozenek.

Wojewódzki krytykował Rozenek i Radka Majdana, używając przy tym bardzo personalnych argumentów. Sprawa miała trafić do sądu, ale Małgorzata Rozenek ostatecznie nie wniosła pozwu. 

AG

Więcej o: