Robert Lewandowski komentuje przegrany mecz z Kolumbią. "Wiele rzeczy na mundialu nie funkcjonowało. Walczyliśmy, chcieliśmy jak najlepiej"

Mundial 2018. Robert Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem z TVP skomentował przegrany mecz z Kolumbią. Dziś Polacy pożegnali się z mundialem.

Polska przegrała mecz z Kolumbią 0-3 i tym samym nie mamy już szans na wyjście z grupy. Dziennikarz TVP porozmawiał z Robertem Lewandowskim, który stwierdził, że "na tyle było ich po prostu stać".

Myślę, że na tyle nas było po prostu stać. (...) to nie jest tak, że przegraliśmy minimalnie. Walczyliśmy, chcieliśmy jak najlepiej, ale na ten moment nic więcej nie mogliśmy zrobić - stwierdził.

Polska-Kolumbia. Robert Lewandowski komentuje

Jesteś rozgoryczony? Nie dostawałeś piłki. Musiałeś głęboko wracać, żeby ją znaleźć. Nie istnieliśmy w ofensywie - zapytał dziennikarz.

Kapitan naszej reprezentacji przyznał gorzko, że robił wszystko, co mógł, ale wiele rzeczy nie funkcjonowało tak, jak powinno.

Myślę, że wiele rzeczy dzisiaj i w ogóle na mundialu nie funkcjonowało tak, jak powinno. Ale też, jeśli nie ma z czego, ciężko jest cokolwiek zrobić. Walczyliśmy, robiłem wszystko, ale samą walką meczu się nie wygra. Trzeba tę jakość dołożyć, a tej zdecydowanie było za mało - powiedział.

Polska na Mundialu 2018

Polska nie ma już szans na wyjście z grupy. W czwartek, 28 czerwca, polska drużyna zagra swój ostatni mecz z Japonią. O honor.

AW

Więcej o: