Meghan Markle na ślubie kuzynki księcia Harry'ego zachwyciła strojem. Teraz wyszło na jaw, że miała na sobie rzecz za 40 dolarów

Meghan Markle i książę Harry 17 czerwca pojawili się na ślubie kuzynki. Okazało się, że miała na sobie rzecz za kilkadziesiąt dolarów.

Miesiąc po ślubie Meghan Markle i książę Harry byli gośćmi na ceremonii zaślubin siostrzenicy księżnej Diany, Celii McCorquodale. Oczywiście skradli całe show, a kreacja księżnej Sussex szybko podbiła serca kobiet na całym świecie.

Meghan Markle z fascynatorem za 40 dolarów

Meghan Markle założyła długą, zwiewną suknię z białego materiału w błękitny wzór. Zaprojektował ją Oscar de la Renta, a jej cena wynosi ok. 5490 dolarów, czyli w przeliczeniu ponad 19 tys. złotych. Dobrała do niej wysokie szpilki, które sprawiały drobną trudność w chodzeniu. Na głowie miała fascynator za 40 dolarów (czyli ok. 144 zł), pochodzący ze sklepu Marks & Spencer.

Księżna Kate i Meghan Markle - ikony mody

Jak widać księżna Meghan idzie w ślady księżnej Kate, która bardzo często nosi rzeczy z sieciówek. Po każdym jej publicznym wyjściu są one wykupywane ze sklepów w ekspresowym tempie. Można się spodziewać, że tak jak żona Williama, będzie ona nosić kilka razy tę samą rzecz. My to doceniamy!

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA