Księżna Sofia zainspirowała się Meghan Markle? Wystąpiła w niemal identycznej sukni. "Efekt Meghan naprawdę istnieje"

Księżna Sofia jak Meghan Markle? Żona szwedzkiego księcia Karola Filipa założyła suknię łudząco podobną do tej, którą Meghan miała na swoim weselu.

Księżna Sofia pojawiła się u boku męża na Polar Music Prize Award w Sztokholmie. Chyba żadne jej wcześniejsze wyjście nie wzbudziło takiego zainteresowania mediów, a wszystko przez kreację, która była niezwykle podobna do sukni ślubnej Meghan Markle

KSIĘŻNA SOFIA JAK MEGHAN MARKLE - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Meghan Markle w sukni od Stelli McCartney 

Białą kreację z poszerzanym dołem od Stelli McCartney księżna Sussex wybrała na przyjęcie weselne. Suknia księżnej Sofii różniła się właściwie tylko kolorem i tym, że bardziej przylegała do ciała. 

Suknia Sofii jest trochę bardziej dopasowana od luźnej kreacji Meghan, ale wiecie, co mówią: wielkie umysły myślą podobnie (a księżniczki ubierają się podobnie). Efekt Meghan naprawdę istnieje - podsumowuje amerykańskie "Elle". 

Wygląda na to, że kolejny przedstawiciel rodziny królewskiej został zainspirowany przez nową brytyjską księżną - stwierdza "Harper's Bazaar".

Niektórzy zwracają też uwagę, że księżna Sofia nawet uczesanie i makijaż miała podobne. Uważacie, że to faktycznie inspiracja czy raczej zwykły zbieg okoliczności? 

WJ

Kto wygląda lepiej?