Księżna Sofia zainspirowała się Meghan Markle? Wystąpiła w niemal identycznej sukni. "Efekt Meghan naprawdę istnieje"

Księżna Sofia jak Meghan Markle? Żona szwedzkiego księcia Karola Filipa założyła suknię łudząco podobną do tej, którą Meghan miała na swoim weselu.

Księżna Sofia pojawiła się u boku męża na Polar Music Prize Award w Sztokholmie. Chyba żadne jej wcześniejsze wyjście nie wzbudziło takiego zainteresowania mediów, a wszystko przez kreację, która była niezwykle podobna do sukni ślubnej Meghan Markle

KSIĘŻNA SOFIA JAK MEGHAN MARKLE - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Meghan Markle w sukni od Stelli McCartney 

Białą kreację z poszerzanym dołem od Stelli McCartney księżna Sussex wybrała na przyjęcie weselne. Suknia księżnej Sofii różniła się właściwie tylko kolorem i tym, że bardziej przylegała do ciała. 

Suknia Sofii jest trochę bardziej dopasowana od luźnej kreacji Meghan, ale wiecie, co mówią: wielkie umysły myślą podobnie (a księżniczki ubierają się podobnie). Efekt Meghan naprawdę istnieje - podsumowuje amerykańskie "Elle". 

Wygląda na to, że kolejny przedstawiciel rodziny królewskiej został zainspirowany przez nową brytyjską księżną - stwierdza "Harper's Bazaar".

Niektórzy zwracają też uwagę, że księżna Sofia nawet uczesanie i makijaż miała podobne. Uważacie, że to faktycznie inspiracja czy raczej zwykły zbieg okoliczności? 

WJ

Kto wygląda lepiej?
Więcej o:
Komentarze (14)
Księżna Sofia zainspirowała się Meghan Markle? Wystąpiła w niemal identycznej sukni
Zaloguj się
 • Gość: Mi

  Oceniono 2 razy 2

  Ja taka suknie nosiłam juz trzy lata temu.. Zaden szal.

 • Gość: xox

  Oceniono 2 razy 2

  "Efekt Markle"? A co to, Markle wymyśliła taką sukienkę? Taka sukienka ("tuba") jest znana nie od dzisiaj, sama mam taką.

 • Gość: hallo

  Oceniono 5 razy 1

  Wszystkie laski ładniejsze od tego gałgana megan

 • Gość: Kiki

  Oceniono 16 razy 0

  W przeciwieństwie do Megan Sophia jest piękna i ma klasę podobnie jak Kate, Megan wiecznie rozczochrana mogłaby im wiązać buty.

 • Gość: Molly

  Oceniono 19 razy -1

  Różnia sie tym, ze księżna Sofia jest piekna i zgrabna, suknia to jeszcze dodatkowo podkreslila. Meghan ma figure jak deska, a obie fatalne suknie slubne to dodatkowo podkreslaly

 • Gość: Jik

  Oceniono 10 razy -2

  Sophia wygląda zjawiskowo, Megan nie zasługuje na porównywanie z żadną inną bo nic sobą nie reprezentuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX